• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Světa 9

  • Zakladatel vlákna DeletedUser21179
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Ano je to forum DK, to ale neznamená že se zde řeší tresty a blokace a obecně se vyjádřit k jednomu případu nejde, našli by se zde hráči co by to i tak zneužili či proti někomu obrátili, od řešení trestů je jiný portál a jestliže jsi třetí osoba nikdo se s Tebou bavit nebude, to je zakázané, tohle si musí řešit pouze blokovaná osoba.

Jestliže cheathunter nereaogval ( což nevidí hráč když je ticket delegován bez připomínky) stačí napsat nový ticket s delegací přímo k nadřízenému (viz. seznam dk týmu)
 

DeletedUser

Guest
- delegace nemá odkladný účinek.. (hráči nejsou chráněny před útoky a účty barbaří, pokud dotyčný zrovna nemá čas.. a o další čas, z přesně vymezeného, hráč příjde, když čeká na odpovědi.. a na odpověď na žádost o delegaci výš..)
- jak může hráč dokázat, že není multi? (Biblos tady o tom několikrát psal, tak by mě odpověď tady zajímala..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Může, ale musí to dokazovat v ticket systému, ne tady. A jak to poslat nadřízenému, napsal Angelino.
 

DeletedUser

Guest
.. a mezitím ho červení rozebírají, nebo mu běží čas ke zbarbaření.. zdá se to jen mě, nebo je někde chyba..?
 

DeletedUser25426

Guest
To se ti nezdá, to je holá skutečnost... a pokud pošleš ticket např Pouze pro Biblos, otevře ho stejně někdo jinej. Byli tu přímé linky na adresování přímo k jednotlivým členům teamu, ale nenašel jsem je a na dotaz jsem nedostal jinou odpověd než ...napsat Ticket pro...

To co se stalo dost změnilo situaci na S9, ti z červených, kteří nedokázali získat naše vesnice bojem, se k nim dostanou téměř bez boje - buď zabíráním z bloknutého účtu nebo lovem barbarek...
 

DeletedUser40985

Guest
Nostalgie.. na tomhle světě jsem poprvé začínala hrát, pod nickem gagnga.. a tak můj první příspěvek, když už jsem konečně zavítala i sem na fórum patří sv9..
 

DeletedUser18412

Guest
Když jsme u té nostalgie tak taky sem tam nahlídnu ,na devítce jsem strávil skoro dva roky ale stopy už zavál sníh a skoro nic už nejde dohledat ,akorát pár lidí přešlo a posléze zvítězilo tak ti jsou k nalezení.
A s tebou Wilibalde jsem byl v kmenu a kecávali jsme přes ICQ do pozdních hodin a ted jsem začal na 38mičce tak uvidím
co mi utkvělo v paměti
 
Nahoru