• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

kmenové ocenění

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33660
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33660

Guest
Ahoj, docela by se mi líbilo kdyby byla kmenová ocenění. Třeba jako rabování, nakradené suroviny, denní úspěchy a tak :)
 

DeletedUser37372

Guest
Bylo by to zajímavé no :D Třeba i kmenové milníky :-D Rozhodně návrh podporuji.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nápad to není uplně špatný, ale myslím, že by to mělo spoustu nevýhod, zejména, když hráč založí kmen o 1 členu, tak může nabrat spoustu ocenění a pak když vstoupí do jiného kmene, může vypadat jako zkušený hráč.

Což by mohlo působit značné problémy...
 

DeletedUser37372

Guest
Cože? :D já jsem myslel, že by to bylo na profilu kmene. Nevím, jak jeden hráč může nabrat více kmenových ocenění než kmen, kde je 40 lidí (např.)? :D To by musel být sakra dobrý. Nevím, jaké nevýhody by to mělo... Stejně jak http://cs36.divokekmeny.cz/hall_of_fame.php zde jsou milníky pro hráče, tak by byly i pro kmeny. A dalo by se udělat i denní ocenění, který kmen nejvíce nafarmí, porazí v offu, defu atd.
 

DeletedUser33660

Guest
Nápad to není uplně špatný, ale myslím, že by to mělo spoustu nevýhod, zejména, když hráč založí kmen o 1 členu, tak může nabrat spoustu ocenění a pak když vstoupí do jiného kmene, může vypadat jako zkušený hráč.

Což by mohlo působit značné problémy...

Myslel jsem to, že by to bylo na profilu kmene. Jako máme teď ocenění my.
 

DeletedUser37060

Guest
takže ak zanikne kmeň, zaniknú aj úspechy toho kmene... :D
To by šlo
 

DeletedUser37372

Guest
Ano, ale zanikne hráč, také zaniknou jeho úspěchy. A milníky zůstanou napořád.
 

DeletedUser37060

Guest
tak milníky asi s úspechmi v hre moc nesúvisia....
iba v tom úspechu... :D Viete čo myslím? :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru