• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec čtvrtého světa

DeletedUser

Guest
odpocitanie pu bodov po ukonceni sveta

ahoj
nevedel som kde to mam uz napisat lebo som uz v koncoch tak to pisem sem
automaticky sa mi predlzil PU a to aj po ukonceni sveta .....pisal som aj na suport a to dna 07.07.2010 a do teraz ziadna odpoved ....tak sa pytam ako mam dalej postupovat aby sa mi vratili pu body ktore ste mi stiahli....
 

DeletedUser

Guest
Doporučuju napsat nový ticket, a chtít přímo Indigru. A urgovat, urgovat, urgovat ...
 

DeletedUser

Guest
prosím Vás,chtěl bych se zeptat,,jestli se už ví za jak dlouho se asi bude znovu otevírat S4?..děkuji za odpověď :)

to by me taky zajimalo na tw stats je napsane svet 4 už brzy otevřen je to pravda ?

Vypadá to, že borci z TW Stats možná vrátí S4 zakonzervovaný v okamžiku uzavření. Tak, jak měl být samozřejmě zakonzervován provozovatelem i oficiálně v hostovacím přístupu. Ale nechme se překvapit.
 

DeletedUser20424

Guest
Gratulujem za všetkých Slovákov k úspešnému ukončeniu sveta 4 a želám vám veľa šťastia na iných svetoch ak ich začnete hrať :):)
 

DeletedUser17937

Guest
až na to, že to nie je oficiálna stránka divokých kmeňov, že?
 
Nahoru