• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec čtvrtého světa

DeletedUser

Guest
Já bych tomu snad i věřil. Jedině oni měli důvod "žárlit" na to, že jste se dokázali dohodnout a že vám k tomu pomohly i jejich podnikatelské kroky...

Fakt si myslím, že český tým neměl tentokráte žádný důvod takto poškodit hru.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Dotaz:

Možná,že už to tu někde je,ale já to nenašel. :blush

Co vlastně za to vítězové dostali,když se domluvili a ukončili cz4. :thumb:axe
Prémiové body ... nebo zájezd provozovatele D.K. na Kanáry ... něco jiného ... nebo taky NIC ???

Rád by jsem to věděl k čemu nakonec celé to snažení a prosedávání u PC vedlo. :hi
 

DeletedUser

Guest
Pleteš, CZ team nemá dostatek pravomocí k tomu, aby ukončený svět zakonzervoval... Už to tu bylo tisíckrát řečeno... ;)
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody. Oslavné řeči o prvním ukončeném světě v ČR a třetím ve světě opravdu nestačí k tomu aby se noví a mladší hráči mohli i po delší době podívat jak tento svět vypadal na svém konci.
To co vidí dnes, je pouze matoucí seznam několika učtů, které měly na více měsíců dopředu aktivovány PU nebo si nevyply automatické prodloužení ze svého konta bodů (tato možnost je opravdu hodně pod pás).
 

DeletedUser

Guest
Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody. Oslavné řeči o prvním ukončeném světě v ČR a třetím ve světě opravdu nestačí k tomu aby se noví a mladší hráči mohli i po delší době podívat jak tento svět vypadal na svém konci.
To co vidí dnes, je pouze matoucí seznam několika učtů, které měly na více měsíců dopředu aktivovány PU nebo si nevyply automatické prodloužení ze svého konta bodů (tato možnost je opravdu hodně pod pás).

kdo chce a hlavně přemýšlí, už dávno ví, že DK team k tomuto pravomoci nemá, kdo nechápe a nechce přemýšlet (ono to asi bolí, že rakato....) pořád dokola mele jen to jedno...

pokud se ti něco na systému ukončení světa nelíbí, neztrácej čas zde na foru a napiš majitelům hry, ale to už by jsi musel něco dělat, že?...

:hi
 
Nahoru