• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

kostel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41776
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41776

Guest
ahoj, půjde určitě o hloupou otázku, ale česká wiki mi na ní jaksi nedokázala odpovědět. jak je to s kostelem? hraji teď můj první svět s ním a nevím, kde můžu zabírat. záleží na tom, zda vesnice na kterou útočím leží v dosahu víry? nebo jde jen o vesnici, ze které útočím? měl jsem za to, že první možnost je správně, ale pak jsem posílal útok mimo a měl jsem tam napsáno bojová síla jako útočník: 100%
 

DeletedUser

Guest
Druhá možnost je správně - důležité je útočit z vesnic pod vírou ... a pokud dotyčná vesnice obránce nebude pod jeho vírou, budeš to mít zase o něco jednodušší.
 

DeletedUser41776

Guest
super, moc děkuji za odpověď a doufám, že nebyla moc hloupá. snad i někomu jinému, kdo taky bude v budoucnu bude tápat, tento thread pomůže
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ono stačí pozorně číst, co je ve Wiki napsáno:


  • Když se útočí na vesnici, záleží, odkud jednotky pocházejí.
  • Pokud je útočící vesnice ovlivněna kostelem, jednotky budou bojovat plnou silou.
  • Nezáleží na tom, jestli je napadená vesnice ovlivněna kostelem.

https://help.divokekmeny.cz/wiki/Kostel
 

DeletedUser41997

Guest
Ono stačí pozorně číst, co je ve Wiki napsáno:

  • Když se útočí na vesnici, záleží, odkud jednotky pocházejí.
  • Pokud je útočící vesnice ovlivněna kostelem, jednotky budou bojovat plnou silou.
  • Nezáleží na tom, jestli je napadená vesnice ovlivněna kostelem.

https://help.divokekmeny.cz/wiki/Kostel

Spíš by u posledního mělo být: nezáleží na tom, jestli je vesnice (utočníka) ve vlivu kostela a (vaše, obranná) v jeho vlivu kostela není. Je to správně. Hraju na světě 44, kde kostel není. Myslíte si, že světy s kostelama jsou lepší?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru