• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Koupě PB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdar, doteď, když jsem potřeboval, kupoval jsem si PB prostřednictvím SMS zpráv.
Nyní mi to píše, že přes T-mobile to nejde.
Problém je od včerejška.

Nevíte k tomu někdo něco bližšího?
Zajímá mě, zda je problém dočasný, nebo už to nepůjde nikdy.

Díky Tractor
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za informaci, nejste jediný kdo má podobný problém, ze strany uživatelů T-Mobilu máme podobné problémy hlášeny stále častěji. Zjišťujeme více informací o tomto problému, zatím nejsme schopni říct kdy a zda bude možné platby v budoucnu uskutečnit.
 

DeletedUser35468

Guest
mám problém s koupy prémiových bodů,vždy jsem je kupoval převodem z účtu na účet a ted to nejde,navíc jsem to chtěl provést přes data mé bankomatní karty a také to nejde(visa electron)tak my asi nezbude nic jiného než asi na vždy opustit dk bez bodů hrát nebudu
 

DeletedUser41580

Guest
Můžeš použít PayPal - na něj si můžeš poslat z bankovního účtu peníze a pak je využít k platbě na DK.

Nebo můžeš použít paysafecard - tu lze koupit téměř všude, v trafice, v benzince nebo sázkové kanceláři. A pokud se ti nechce vyrážet do ulic, můžeš si ji koupit i elektronicky a to buď zde http://www.herni-kupony.cz/ nebo popřípadě v eurech zde https://www.wkv.com/ ... Na wkv ovšem musíš platit nějaký poplatek, proto ti doporučuji spíše herní kupony. Mimochodem, jak na wkv, tak na herních kuponech lze platit také bankovním převodem :great
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel platbu převodem na účet firma InnoGames zrušila, neboť v Česku vykazovala chyby a platby neprobíhaly správně. I v našem zájmu je, aby byla funkce obnovena, ale zatím bohužel neúspěšně.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru