• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kovadlina krále žoldnéřů - diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
V této sekci můžete diskutovat na téma nové události "Kovadlina krále žoldnéřů".
 
1x Stříbro + 2x Zlato
Permanentní +3% produkce na jednu Vesnici
 
Ne všichni mají stejné recepty.
Hráči by si je vyměňovali a méně kupovali kovy za PB.
Už kdysi před lety v nějakém jiném hazardu jsem psal, že ocel ve středověku neměli.:D Na ni potřebujete moderní hutě.
 
Máte nějaké připomínky, poznatky k této události? Budeme rádi, když se o nich s námi podělíte.
 
doufám že aspoň ty dny sedí když už tam jsou 2 roky zpoždění :D
 
Zpět
Nahoru