• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Login pouze jedním klikem

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4584

Guest
Věřím, že nejsem sám, jehož naštvalo zablokování starého indexu, který krom toho, že byl hezčí byl i pohodlnější. Bohužel se s tím nedá nic moc dělat, takže se tu již objevily ‎overalpudingovy návody na vlastní loginpage. Já jsem ovšem objevil něco mnohem jednoduššího, co se práce týče, ale asi mnohem méně pohodlného, co se týče užívání.

Zkuste do adresy zadat http://www.divokekmeny.cz/index.php?server_list=1 a uvidíte. Je to vlastně pouze adresa rozbalené té loginové nabídky.

Možná to někomu i pomůže.

Shulík



_____________________________________________
EDIT (23.7.2008 12:25):
Tak jsem graficky upravil Turgonovy loginpage. Komu by tam něco vadilo, může napsat, mohl bych předělat.
Je to dělané v HTML editoru NVU. Já sám jsem na toto lama.

A ještě, co dělat:
1. Stáhněte si *.zip soubor.
2. Otevřete ho a soubor, co v něm bude někam překopírujte.
3. Změňte koncovku z *.html na *.txt.
4. Text "YYYYY" zaměňte za obrázek, který chcete mít na pozadí. Pokud tam necháte "YYYYY", zůstane pozadí bílé. Obrázek může být uožen jak u vás v počítači (cesta C:/DivokeKmeny/Pozadi.gif - příklad) tak na netu (http://www.divokekmeny.cz/obrazek.jpg). Je-li obrázek malý, poskládá se tam několikrát.
5. Text "XXXXX" (je tam dvakrát) zaměňte za svůj login.
6. Uložte a koncovku změňte znovu na *.html.

Soubor ještě malinko doedituji, do pěti minut tu je.
.................................................
Ještě, co v souboru je:
Je tam ta horní lišta odkazů na indexu DK (Pomoc, Support, Impressum...)
Obrázkový odkaz na CZ i SK fórum. Pokud to bude vadit, přidám verzi bez toho.
Všechny ikony serverů v jedné barvě, neznamená to samozřejmě, že vás to na všechny servery registrovalo.
Otevírání odkazů v tom samém panelu. Doporučuji proto umístit odkaz na loginpage rovnou do hlavního panelu prohlížeče a neodhlašovat se ze serverů, rovnou kliknout na loginpage v oblíbených.


To je asi snad vše...

Tak není, ještě mě napadá, že musíte být trvale přihlášeni.

Tak jsem tam ještě přidal jednu stoprocentní pravdu (zkuste hledat u horního panelu ;))

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kdyby se naskytly nějaké problémy, hned mi napište.
_____________________________
Přemýšlím o předělání i pro SK DK, ale pouze, pokud bude zájem ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4673

Guest
Shulíku,Ty jsi bůh :)
__________________
Jsem Drago,a jsem na to hrdý.

viannen_112.gif
64328.png
viannen_112.gif
 

DeletedUser2029

Guest
Jup jup. Díky moc. To je přesně to, co jsem chtěl. Boduješ.
 

DeletedUser4584

Guest
Otázka je, má-li to smysl. Uvítal bych možná spíše vlastí loginpage, resp. návod od Overalpludinga... Snažil jsem se to ale udělat si sám, provedl jsem změny přesně tak, jak jsem měl a stejně mi to nejelo. Nikde...

Tak mě napadá, jestli by někdo, kdo je znalý HTML, či čeho je tasm použito, nemohl do fóra umístit šablonu na ty české, že by tam stačily pouze dát světy, které člověk hraje, login a heslo...

Jinak díky za pochvaly.:rolleyes:
 

DeletedUser2029

Guest
Holý mustr viz příloha. Rozbalit. Zaměnit XXXXXX za přihlašovací jméno. A je to.
(heslo nikde nepsat, není třeba, bere se z cookies - jsi-li trvale přihlášen)
 

DeletedUser4584

Guest
Jenom bych pro lamy dodal, že stačí přípona z *.html změnit třeba na *.txt, upravit a potom zase *.html.
 

DeletedUser4584

Guest
Jo a asi mám nějakou chybu u sebe na počítači... Vyplnil jsem to, co jsi, Turgone, řekl tak, jak jsi řekl a stejně mi to nejede... :mad:
 

DeletedUser2029

Guest
No to je informace. Co to znamená "a stejně mi to nejede". Co to ohlásí, co se stane?
 

DeletedUser2029

Guest
A pochopitelně, je to jen vzor ("mustr"), takže input pole je jen pro svět 1, a 5,6,speed (šedivé). Stačí logicky upravit pro ostatní světy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru