• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Login pouze jedním klikem

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4584

Guest
Hmm... Czhledem k tomu, že z rozmaru mám účty na všech světech je mi celkem jedno, co tam na zkoušku je.

A když všechno zadám, objeví se mi "Účet není k dispozici". Nemůže to býd "í" v mém jméně???

Jo. Mám IE 8.0 beta... Ale ani v Mozille mi to nejelo...
A samozřejmě jsem byl trvale přihlášen.
 

DeletedUser4584

Guest
Jupíííí!!!! Už mi to funguje!!!

Díky moc!!!!

Ještě mě napadá: Mohl bych požádat o otevírání serverů v novém panelu??? Jsem si skoro jist, že je na to nějaký HTML kód, ale jak jsem již psal, sám si ho tam dát neumím.
Kliknu totiž na server a otevře se mi v tom semém okně a panelu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2029

Guest
Ještě mě napadá: Mohl bych požádat o otevírání serverů v novém panelu
K tomu slouží u formuláře (form) atribut target nasměrovaný na _blank - tedy přidat target="_blank"

A pro upřesnění. Není to do nového panelu, je to do nového okna (obecně). A záleží na prohlížeči jak má nastavené interní volby, zda (a pro kterou příležitost) pro nové okno otevře jen nový panel nebo novou instanci programu (nový prohlížeč). U FF3 a tuším i IE8 je pro target=_blank ve formuláři i odkazu nastaven jako default nový panel.
 

DeletedUser4584

Guest
Jupííí!!! :D

V HTML editoru jsem udělal grafickou verzi loginpage včetně odkazů na fórum atd.
_______________________________
Protože jsem HTML lama, použil jsem Turgonův základ, přidal jsem pouze grafiku.
Musím od něj mít povolení, poté to sem umístím.
_______________________________
Takže konečně byl ografičtěný loginpage přidán.
Přemýšlím o předělání i pro SK DK.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12943

Guest
Jinak kdybyste to chtěli trochu jednodušeji stačí kliknout na F5 a poté na login v trvalém přihlášení samozdřejmě a máte to stejně
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru