• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Lontra

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40698
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40698

Guest
Tak jsem se též rozhodl přispět svým výtvorem, ale až teprve dnes jsem si konečně udělal čas na tvorbu i když podklad mám stáhnutý už od tohoto pondělí 30.3.
Legenda k obrázku:
Protože sraz se uskuteční na Slovensku, tak se mi jevilo jako vhodné aby jmenovka byla ve slovenštině, kdyby se konala v Čechách tak bych to dal česky. Nikde nevidím podmínku, že to musí být zrovna česky.:)
Snad slova jsou správná, pokud je nějaké špatně přeložené, tak prosím o upozornění a správný překlad. Dále jsem se rozhodl místo barev pro odstíny šedé, mohl bych to udělat sice i barevně, ale v jednoduchosti bývá většinou síla.
Také to ještě není finální verze a bude potřeba si ještě pohrát nejvíce s jasem a kontrastem.

Technická data: rozměry obrázku k tisku: 64 x 99 mm
rozlišení: 150 obr. bodů/cm (150 ppcm); 1485 x 960 px
metoda vložení obrázku: rozkliknutelná miniatura

EDIT1: dobře udělal jsem barevnou jmenovku s nádechem puzzle, opraveným měsícem a zvýrazněným textem
EDIT 2; 8.4 : přidána vylepšená barevná verze
SOUTĚŽNÍ:




NESOUTĚŽNÍ:



a takto to vypadá vytištěné na papíře, omlouvám se za sníženou kvalitu fotografie je to mobilem bez blesku:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Protože sraz se uskuteční na Slovensku, tak se mi jevilo jako vhodné aby jmenovka byla ve slovenštině, kdyby se konala v Čechách tak bych to dal česky. Nikde nevidím podmínku, že to musí být zrovna česky.:)
Co kdyby sraz udělali ve Slezsku nebo na Moravě, to bys byl v kelu.:blush
 

DeletedUser40698

Guest
Díky, ale myslím si, že až tak pěkné to zas nebude, když se doteď k tomu nevyjádřil ani jeden člen z týmu DK. :scratch Nedal kritiku a nenapsal co na tom vylepšit nebo nevylepšit. Teď tedy si zkritizuji já. Také asi někomu může vadit, že jsem to dal ve slovenštině a na první místo, že jsem dal prvně Slovensko, jenže pořádá se to na Slovensku tak první by mělo být Slovensko, kdyby to bylo v Polsku, tak by bylo Polsko atd. A až se to někdy uspořádá v Česku tak tam bude Česko-Slovenský.
Pak ještě může být pro někoho na závadu ty technické informace. Já jsem se ptal jak velké rozlišení má být. Klidně mohu dát i 3960x2160 px že bude skoro vidět Trenčínskému kastelánovi jestli tam nějaký vůbec přebývá až do talíře.:cool

Napadlo mě, že by ta jmenovka šla vytisknout hlubotiskem, reliéfem, když si to budou hráči schovávat na památku.

Co kdyby sraz udělali ve Slezsku nebo na Moravě, to bys byl v kelu.:blush

Jo? odkdy je Slezsko nebo Morava státem?? No nestačím se divit. Kdyby udělali sraz ve Slezsku nebo na Moravě tak by tam bylo Česko.
 

DeletedUser33829

Guest
Odkdy jsou státem Čechy?
Protože sraz se uskuteční na Slovensku, tak se mi jevilo jako vhodné aby jmenovka byla ve slovenštině, kdyby se konala v Čechách tak bych to dal česky.

Anebo Slovensko není stát?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Shedde, jsi dlouholetým členem této komunity, tak už bys mohl mít povědomí o tom, že v soutěžních topících se diskutuje o soutěžních dílech, ne o něčem jiném, s tím prosím na jarmark, tam je na to prostoru dost.


Jinak k té poznámce Lontry, že tu nemá žádné vyjádření od týmu - nevyjadřujeme se ke všem dílům, i když pak všechna, která splňují podmínky, hodnotíme.

Zpracovat jmenovku černobíle není špatný nápad, osobně bych ale dal přednost hladkému papíru, než plastickému ...
 

DeletedUser

Guest
Já mám tento styl grafického provedení v oblibě, ale myslím si, že na jmenovku není ten nejvhodnější.
Určitě jsi s tím měl dost práce. Velké to vypadá bezvadně.
Dovolím si upozornit na jednu chybu v textu a to v máji, nikoliv v máju
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ty i Mauricius máte pěkná díla, já osobně nevím čemu bych dal první místo, bude to těžké rozhodnutí :cool.
 

DeletedUser40698

Guest
Já mám tento styl grafického provedení v oblibě, ale myslím si, že na jmenovku není ten nejvhodnější.
Určitě jsi s tím měl dost práce. Velké to vypadá bezvadně.
Dovolím si upozornit na jednu chybu v textu a to v máji, nikoliv v máju

Ano velké to vypadá hezky, tak zas tolik práce s tímto nebylo i právě kvůli těm barvám, tak pokud to moc vadí, mohu udělat i v barvě, vlastně originální obrázek hradu je v barvě, lze dávat různé efekty, ale zároveň musím přihlížet k tomu, že se to bude tisknout, že to bude převedeno do skutečnosti a ne jen virtuálně na monitoru. A ano té chyby v máju jsem si vědom, když jsem překládal tak mi to nabídlo i v máji i v máju a proto jsem dal v máju, ale přirozenější je a bude v máji.
 

DeletedUser33829

Guest
Když je přirozenější v máji, tak proč jsi dal v máju i přes nabídku výběru?:scratch Řekl bych, že Ti to nepřišlo přirozenější ke slovenštině a v tom jsi se spletl anebo schválně překládáš nelogicky, ale proč bys to dělal. Překladače nejsou na netu ve všem spolehlivé, ale překladač to přeložil v podstatě správně, jestli Ti dal na výběr, protože záleží na pádu.;)

Když tu tak řešíš papír a tisk a DK Tým dává přednost barevnému dílu, tak se jich zeptej na jakou barvu papíru to budou tisknou, vloni tiskli jmenovky na modrý papír.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru