• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Má smysl posílat špehy s útočnou armádou?

DeletedUser14727

Guest
Mám otázku
V některých případech špech vyšpehuje len surky poom vojsko,anebo budovy proč to někdy nevyšpehuje?
 

DeletedUser2029

Guest
Mám otázku
V některých případech špech vyšpehuje len surky poom vojsko,anebo budovy proč to někdy nevyšpehuje?
Záleží na počtu přeživších špehů a typu světa, na kterém hraješ. Některé světy mají možnost zvyšovat úroveň vojsk (1-3 level, tuším) a pak je někdy (nevím zda vždy na světech daného typu) třeba mít i špehy na dostatečné úrovni a zároven jich musí přežít dostatek.

U světů kde možnost zvýšení úrovně vojsk není, stačí "jen" dostatek špehů kteří přežijí - počty jsou v nápovědě, "systém boje".
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
otázka

hele stěma špehama nic proti jo ale jsem ve světě 5 tam jsou špehové na 3urovně,ale je fakt že je mám na 3stupni,přežijou mě všecia nedonesou mi jaký tam jsou budovi a kolik vojáku tak to taky nechápu,mají to tam tak psané ale nevím proč:confused:
 

DeletedUser

Guest
Já posílám špehy s armádou, když chcu vědet jestli neměl něco venku :)
 

DeletedUser19992

Guest
ahoj mam dotaz ,a, v panskym dvore limit slechticu 17 a vesnic mam 16 proc mam 2slechtice k dyspozici
 
Nahoru