• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Má smysl posílat špehy s útočnou armádou?

DeletedUser1750

Guest
kdyz posles spehy, tak on zjisti, ze mas o nej zajem a uz zacne hulakat o podpory a neverim tomu, ze mas tolik spehu, ze by jsi byl schopnej hraci spehnout vsechny vesnice...

Podle me spehove nejsou nutnost 90% vesnic co jsem dobyl, bylo dobyto bez spehu.

Ja mam rad utoky na slepo, rikam tomu, adrenalin :))
 

DeletedUser1519

Guest
aspon kdyz ti zabije vsechnu army umres ze ti praskne srdce vzteky :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
TAk o mé špahy se neboj. Mám jich přes 15 000 takže už neco prozkoumaj. Ale už tě vidím jak kosíš někoh ostejně velkýho a posíláš mu tam jednotky naslepo:)))) Když někoh dáš špehovat v voci(na špehování nejsou bonusy) tak si toho nevšimne a když už o tom ví jdou tam útoky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1750

Guest
TAk o mé špahy se neboj. Mám jich přes 15 000 takže už neco prozkoumaj. Ale už tě vidím jak kosíš někoh ostejně velkýho a posíláš mu tam jednotky naslepo:)))) Když někoh dáš špehovat v voci(na špehování nejsou bonusy) tak si toho nevšimne a když už o tom ví jdou tam útoky.


pokud ma 3 a vice vesnic, tak do dvou vesnic pujdou fake a do jedne vesnice real. A utocnik si musi vybrat. A ver tomu, ze kdyz bude mit obranu rozhazenou, tak ji urcite projdu :) Jak to delam ja, jeden utok borici zdi a druhej uz jenom dodelava
 

DeletedUser

Guest
Tohle ti možná projde na lamy co jen čekaj až je dáš. Už vidím jak na někoho s 10 vesnicema posíláš do každý 2 fake a zrovna natrefíš na vesnici ve který jede jen armádu útočnou. A nemá tam 20 000 obranejch jednotek. No hraj si jak chceš. Mě je to vesměs šumák.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1750

Guest
ocividne jsi s nama nehral travian. na posilani fake utoku jsem byl expert :) pro me nebylo problem poslat treba 150 fake utoku celkem na 3 hrace a pak to je enykybenyky kliky be
 

DeletedUser

Guest
Povím ti tajemství: Tohle není TRAVIAN.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1750

Guest
jako je fakt jedna vec, ze tady neni problem mit od kazde obranne jednotky pres 5000 jednotek v jedne vesnici, souhlasim s tim, ze se to blbe prochazi i kdyz mas par vesnic utocnejch, tak ti tam 2-3 utoky lehnou jako nic. Tak co ziskas tim, ze to vyspehujes ??? nic, pujdes o barak dal a pak zjistis ze zase nic, to je lepsi to nekomu pocuchat a nekdo z kmene se dal o to uz postara :)
 

DeletedUser

Guest
jako je fakt jedna vec, ze tady neni problem mit od kazde obranne jednotky pres 5000 jednotek v jedne vesnici, souhlasim s tim, ze se to blbe prochazi i kdyz mas par vesnic utocnejch, tak ti tam 2-3 utoky lehnou jako nic. Tak co ziskas tim, ze to vyspehujes ??? nic, pujdes o barak dal a pak zjistis ze zase nic, to je lepsi to nekomu pocuchat a nekdo z kmene se dal o to uz postara :)

Minimálně nepříjdu o celou armádu, což mě nezpomalí a ten další barák můžu obsadit o hodně rychlejc. Styl kamikaze už vyšel z módy po WW2(neosvědčil se).
 
Nahoru