• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Magická pevnost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
No jo Majko, kdo by Tě vítal, když dorazíš se sekerama a meči a neštítíš se hostitele katapultovat a ničit mu vstupní bránu beranidlem. :no
Na to musíš jít jinak.
Kup lahvinku dobrého vínka, třeba dvě, a na podnosu měj přichystanou slivovičku.
Pak to všechno před spaním do sebe kopni, a věř, že budeš mít krásné sny, jak se brány Magické před Tebou otvírají a lid zdejší Tě vítá s otevřenou náručí a klíčem od vstupních bran a radnice. :yes
 

DeletedUser

Guest
No jo Majko, kdo by Tě vítal, když dorazíš se sekerama a meči a neštítíš se hostitele katapultovat a ničit mu vstupní bránu beranidlem. :no
Na to musíš jít jinak.
Kup lahvinku dobrého vínka, třeba dvě, a na podnosu měj přichystanou slivovičku.
Pak to všechno před spaním do sebe kopni, a věř, že budeš mít krásné sny, jak se brány Magické před Tebou otvírají a lid zdejší Tě vítá s otevřenou náručí a klíčem od vstupních bran a radnice. :yes

strážce brány pije chivas regal :rofl
 

DeletedUser11059

Guest
Pokud pije pivo a je to správný chlap (myslim takový, že ví, co je dobré), tak by jsi ho Majko mohla uchlácholit soudkem dobře vchlazeného Zlatopramnenu:beer
 

DeletedUser23979

Guest
ale jedenáctku...když tak koukám, mám doma jenom Kozla.....to asi nepostačí :)
 

DeletedUser11059

Guest
Tak jak je to s tou magickou bránou, už někdo našel zlatý klíč? :wizard

Asi ne, to by tu nebyl takový mrtvý vzduch ... :shock ... ale dávám to za příčinu tomu krásně hustému počasí, co nám praží do oken, člověk by se z toho i zvencmul:wacko:crazy:shock:geek
 

DeletedUser23979

Guest
Ona se pořád drží nějak u nás:pardon.....mohkla by už také jít pryč ta ošklivá vesnička...
 

DeletedUser23979

Guest
Ona byla i na týden přímím sousedem.....chtěla jsem jí pohostit jedním doprovodem a ona mě nepohostila :cry....tak jsem si řekla, že k ní na návštěvu už nepůjdu....
 

DeletedUser2901

Guest
Vyzkoušeli jste magické heslo k ní? Jakmile ji napíšeš Sezame otevři se, tak by vás měla pohostit... :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru