• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Magická pevnost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2901

Guest
Funguje to, ale pouze 30 února, nebo 31 listopadu, fakt... :D
 

DeletedUser23979

Guest
Nu kuš...je tam prostě moooc vojska a každý na to prdí už.....sice jsou krásné ty PÚ body ale vojsko se dá využít i jinak....
 

DeletedUser2901

Guest
Hm, to ano. Prostě doufat, že hooodněěě lidí na ní bude útočit, a ty budeš mít štěstí, a nakonec prorazíš...
 

DeletedUser23979

Guest
mě nemá ráda...podle OFF ranku tam padlo dost útoků....možná jí nedko dobije...kdo ví....ale u nás určitě nikdo :).....hodně štěstí, kdo se o to pokusí...
 

DeletedUser11059

Guest
Já ji u sebe ani nechci, ještě by mě pokoušela, sezamová semínka by nepomohla, a nakonec by její příkopy byly plny mých slušně vychovaných vojáčků, co drancují jen Dareiosova vojska a kmeny jim podobné. Pak by zdrhla bez těch příkopů, a ženy, děti a starci by museli uklízet ta těla ... zapálili by velkou fatru, no a ten puch, co by se vanul vzduchem po okolí ... e!e ... nechť pronesu zaklínadlo, které se vyplní:

"Pevnosti, Ty magická,
nechť cesty Tvé jsou v dálky kvapné.
Dexempo Hemenex"
 

DeletedUser16358

Guest
Majko a co kdyby jsi tam poslala rovnou šlechtu, bez utoků možná by byla překvapená... ale už je pozdě :)))
 

DeletedUser18381

Guest
:wacko:wacko opravdu je pekne vystavena :) Cipak to byl napad davat do ni hradby na vyssi stupen nez 20 ? :axe uz nam ale praskly :mocking Ted uz jen boj o cas se :king :cool
 

DeletedUser18381

Guest
Tak jeste chvili a bude se slavit
16.gif
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru