• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Magická pevnost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Že nám ji Kozmi chcete zase poslat na pastviny :blush
 

DeletedUser

Guest
A parametry (přesun, růst jednotek, atd)? Evidentně má vytuněný některý stavby a nemá bonus. :scratch
 

DeletedUser2901

Guest
Přesun každý týden, růst jednotek je nula, bonus žádný nemá, a jiná úprava při jejím nasazení na svět již nepřipadá v úvahu... :hi
 

DeletedUser16358

Guest
no další nová pevnost, je opět v uzemí KOFu... takže to začíná podobně, až na to že KOF už do toho jistě znova nepůjde..tudíž než dojde opět do blízkosti RRJK tak už tam bude o mnoho více osazenstva a nebude to napůl vytřískané :D
 

DeletedUser23979

Guest
Kdyby napůl.......než se přesunula do sekce RRJK měla DEFF rank 42 mil.(po té, co pčešla od KOF, nás a TARU)....při dobytí měla 48 mil.....takže toho moc nevymlátili....
Ale zase začína na naší části mapy....pročpak ?
 

DeletedUser

Guest
vkvkvk - Je mě poměrně jedno jestli se dá dobít nebo ne. Jen jsem očekával něco takového :


Gismo napsal/a:
Vážení hráči,

oznamujeme Vám, že byl obnoven boj o Magickou pevnost s těmito pravidly:

- startovací pozice Magické pevnosti je na koordinátech 150|150
- doba setrvání pevnosti na stejné pozici - max 1 týden
- vesnice nejde vyšpehovat
- lze jí ale po tuhém boji obsadit
- po dobu setrvání vesnice na stejném místě nebude doplňováno vojsko
- vesnici nebude zasahovat do hry (opětování útoků)


Co mohou útočníci očekávat?
1. tuhý boj
2. nadstandartně vystavěnou vesnici, která po obsazení zůstane hráči
3. Odměnu pro vítěze (hráč či kmen) - 2000 PÚ bodů

přejeme šťastný lov

Váš DK team

Ale K.illerova odpověď mě plně uspokojila a dodala veškeré pro mě podstatné informace. Tak teď už jen stačí poslat mi jí pod nůž. Já jí klukům z RRJK klidně vyčistím. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Omlouván se, teď všem, že tu budu řešit osobní věc mezi dvěma hráči. Ale dotyčný si mě z nějakého pro mě neznámého důvodu zamknul a tak nemohu použít tradiční formu, tedy zprávu. Přesto mám pocit, že se mu komunikovat chce, jak vyplývá z jeho názvu vesnic a profilu. Jistě bych naší komunikaci mohl řešit stejným stylem jako on. Mě se však nedá správné komunikovat s někým tak, abych nedal oponentovi šanci na přímou odpověď. Jsme oba dospělý lidé a jistě dokážeme vyslechnout názor oponenta v rámci pravidel slušné komunikace. Proto volím tuto formu, jakého si otevřeného dopisu na hlavním fóru. A doufám, že ostatní na to budou pohlížet s pochopením, zvláště, když se jedná o omluvu a těch není nikdy dost.



Ivanita v nedoručeném dopisu napsal/a:
Milý Efedndi.
Opravdu mi je líto, že se tě dotklo to co jsem napsal na hlavním fóru. Ta poznámka nepatřila tobě, ale byla to jen narážka na konspirační teorii děvčat z TFoh. Bylo to v žertu a oni to jistě tak pochopily. Chápu, že nemáš čas číst všechny písmenka natož slova či zprávy, neboť jako vůdce vašeho řádu máš mnoho práce s hájením vaší cti a věř, že ti tuto sisyfovskou práci ani trochu nezávidím. Proto se ještě jednou omlouvám, ta slova rozhodně nebyla určena tobě. Zvláště, když jsi sám tvrdil, že nahlavní fórum už chodit nebudeš. A podle seznamu přihlášených si ani poslední dva měsíce na hl. fóru nebyl.
S uctivými pozdravy
Ivanita

P.S.
Teď když vím, že jsi stále pravidelným návštěvníkem tohoto fóra, bych ještě rád dodal, že není důvod proč by jsi se měl držet stranou. Jistě si všichni rádi přečteme tvé příspěvky, pokud budou vrámci pravidel fóra.:hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru