• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

manipulácia jednotiek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40834
  • Vytvořeno

DeletedUser40834

Guest
Ahojte,
napadla ma takáto vec:
Mohla by sa vytvoriť funkcia kde by hráč mohol manipulovať všetkými jednotkami ktoré ma vo svojej vesničke po odsúhlasení majiteľa týchto jednotiek nejakým podobným spôsobom ako je zdielanie útokov.
Uvediem príklad:
Pošlem podporu môjmu spoluhráčovy do jeho vesnice. Zakliknem v nastavení že súhlasím s manipuláciou mojich jednotiek a tým pádom on môže slobodne posielať aj moje jednotky kamkoľvek chce. Čiže v prípade potreby nemusí posielať moje jednotky najskôr nazad mne, keby bolo potrebné tieto jednotky inde. Týkalo by sa to len podpory, nie útokov (pretože by inak mohol daný hráč poslať utok kde by bolo napr 200k útočných jednotiek a to by proste nešlo)
Nevravím, že by sa to malo stať bežnou funkciu, no aspoň na jednom z piatich-šiestich svetov by sa táto funkcia mohla zadať.
Otvorilo by to nové strategické možnosti a týmpádom oživenie možností hry.
 

DeletedUser40858

Guest
Spíš bych zavedl sdílení vojenských příkazů i pro spojenecké kmeny, pro lepší přehled. Ale abych někam poslal vojsko a dotyčný si s ním dělal co chtěl, to by se mi nelíbilo.
 

DeletedUser33838

Guest
To je asi neřešitelné, protože ani majitel nemůže hýbat s podporou dle potřeby, ale musí první stáhnout. Dost by se změnila hra, jistě by to bylo zajímavé.

Já bych spíš podpořil to sdílení mezi kmeny. A taky by se hodilo nějaká ikonka u vesnice, že už tam někdo, s kým sdílení mám jde. Něco jako ta sekerka, ale třeba jinou barvou nebo tak.
 

DeletedUser40858

Guest
To je asi neřešitelné, protože ani majitel nemůže hýbat s podporou dle potřeby, ale musí první stáhnout. Dost by se změnila hra, jistě by to bylo zajímavé.

Já bych spíš podpořil to sdílení mezi kmeny. A taky by se hodilo nějaká ikonka u vesnice, že už tam někdo, s kým sdílení mám jde. Něco jako ta sekerka, ale třeba jinou barvou nebo tak.


Určitě by byl zase o něco lepší přehled :)
 

DeletedUser

Guest
Niečo podobne

Podla mna by to malo byt tak : Pošlem hračovi podporu a ked mu skonči utočenie naňho tak nebudem vracat a potom posielat ale že by som poslal od toho hráča tu podporu :)
 

DeletedUser

Guest
- to by Vás hra rychle otrávila, protože při troše spolupráce by vsi na lajně byly fakticky nedobytný.. vpodstatě hafo volných seláků obran navíc.. Ještě horší než kdyby tu možnost měl hráč jen s v vlastním vojskem- taky nesmysl..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ahojte,
napadla ma takáto vec:
Mohla by sa vytvoriť funkcia kde by hráč mohol manipulovať všetkými jednotkami ktoré ma vo svojej vesničke po odsúhlasení majiteľa týchto jednotiek nejakým podobným spôsobom ako je zdielanie útokov.
Uvediem príklad:
Pošlem podporu môjmu spoluhráčovy do jeho vesnice. Zakliknem v nastavení že súhlasím s manipuláciou mojich jednotiek a tým pádom on môže slobodne posielať aj moje jednotky kamkoľvek chce. Čiže v prípade potreby nemusí posielať moje jednotky najskôr nazad mne, keby bolo potrebné tieto jednotky inde. Týkalo by sa to len podpory, nie útokov (pretože by inak mohol daný hráč poslať utok kde by bolo napr 200k útočných jednotiek a to by proste nešlo)
Nevravím, že by sa to malo stať bežnou funkciu, no aspoň na jednom z piatich-šiestich svetov by sa táto funkcia mohla zadať.
Otvorilo by to nové strategické možnosti a týmpádom oživenie možností hry.

Bohužel to by až příliš ovlivňovalo hru a určitě nechceme tímto způsobem hru měnit.

Spíš bych zavedl sdílení vojenských příkazů i pro spojenecké kmeny, pro lepší přehled. Ale abych někam poslal vojsko a dotyčný si s ním dělal co chtěl, to by se mi nelíbilo.

Tento nápad už se dostal k vývojářům hry. Věřím, že na něj v budoucnu přijde řada...
 

DeletedUser40834

Guest
...

V podstate asi mate pravdu ze by to az moc ovplivnilo hru nj...
Ale ta poznamka ktora tu padla to by pomohlo fakt ze moc. Ohladom toho ze by bolo vidiet na mape (oznacenie utoku a sekerou a podpora mecom) zdielane prikazy rovnako ako moje vlastne tak aj ostatnych hracov s ktorymi zdialam prikazy.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Tento nápad už se dostal k vývojářům hry. Věřím, že na něj v budoucnu přijde řada...

Já bych to celkem uvítal né jen v kmeni, ale i mezi jednotlivými přáteli.
Bylo by dobré mít možnost vidět povely hráčů v seznamu přátel i když nejsou ve vašem kmeni.
 

DeletedUser34317

Guest
Já bych spíše přivítal přehlednější způsob citací :)
 
Nahoru