• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa kmenů Světa 5

DeletedUser4673

Guest
Když si chce někdo z vás zjistit aktuální info,jak to vypadá mezi kmeny,jdětě na tuhle stránku http://dkmapa.3b2.sk/ , sami si vygenerujte mapku,a nemusíte o tom psát na forum.
__________________
Jsem Drago,a jsem na to hrdý.

viannen_112.gif
64328.png
viannen_112.gif
 

DeletedUser

Guest
A kdo bude tak líný, že se tam nemůže podívat, tak tady to má zaktualizované :)

456478-TOP_5.GIF
 

DeletedUser

Guest
Nová mapa

Dlouho se tu neobjevila žádná mapa světa. Tak přispěji svou trochou do mlýna:
Obsahuje 40 kmenů podle pořadí.
RTW = celá koalice
IRC (vč.akademií)+-TSB- jsem dal dohromady (byly příliš provázáni, navíc boj proti TELE mají společný ;))
V-(I.-IV.) všechny legie

dk-leden.jpg
 

DeletedUser

Guest
krasna mapa )))

jeste phx prestupuje do rtw ( mozna uz to maj vyrizeny a vzali jen neco)
 

DeletedUser8410

Guest
mapa

pekna mapa , uz teraz sa zacina rysovat ktore kmene budu bojovat o vytazstvo v hre:

koalicia RTW
legie VVV
TELE
AL
ESP-R
IRC
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že TELE , AL , ESP-R proti sobě nepůjdou, na to jsme spolu hráli moc dlouho, aby jsme do sebe teď prali :)
 

DeletedUser

Guest
mno :DD nevím nevím, vypadá to ted napjatě :D, ale co ja jsem jen řadový hráč .)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Koukám, že svět 5 se nám velice zajímavě rozehrál. Angelinova banda suvereně ovládla střed mapy, gratuluji, jen tak dál... ;)
 

DeletedUser

Guest
střed mapy - mnoho hranic :))

= tak to je fakt AL si sedí ve středu mapy a může volit své budoucí nepřátele, protože je v modré pasti :)))

= pokud za AL hrají takoví řadoví hráči jako angelinocz, tak se o budoucnost bát nemusí ... ale musí udělat správnou volbu
 
Nahoru