• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38739
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38739

Guest
Zdravím,

chci se zeptat, zda je možné, že se mi stále zobrazují efekty z „aprílové“ akce s klobouky, i když už daný klobouk nemám v inventáři?
Pokud ne, je jiná možnost jak vysvětlil níže popsaný problém jinak než chybou ve hře?


Po akci s klobouky se mi pokaždé když rozklinku, či aktualizuji mapu zobrazí „velká“ mapa nevycentrovaná na vesnici ve které jsem mapu rozklikl, ale vycentrovaná nejspíše na střed sektoru. Navíc se mi na „malé“ mapě na levo nezobrazí „klasické“ ikony spojenců, dohod o neútočení, ani nepřátel, i když na „velké“ mapě na pravo se mi zobrazí. Jako malý bonus se mi navíc na mapě zobrazí i čárky, ale to je spíše estetický, moc nedůležitý problém.
DK mapa 2.jpgDK mapa 3.jpgDK mapa.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38739

Guest

Děkuji za tvoji odpověď. Na supportu jsem vše vyřídil, ale nejdříve jsem se chtěl zeptat tady...
Pro ty z vás, co mají stejný problém radím, aby se podívali do nastavení, jestli zde nemají zaškrtnuto Vypnutí tahání mapy a vyskakovacích oken.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, tohle zaškrtnutí dělá hodně problémů ve hře. A pak také "nevyčištěný" computer. :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru