• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mezinarodni den žen

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser27494

Guest
xxxxxxxxxxxMezinárodní den žen !

8. března
výjimku nezná,
všechny ženy slaví.
A tak vám, dámy,
posíláme přání,
ať se dnes každá baví.
005.jpg
 

DeletedUser23979

Guest
Tak to je první muž, kdo to na forum dal.....za celou historii, jsem to nezažila, že by někdo popřál....

Opravdu palec nahoru :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak to moc nepamatuješ, bývalo to tu dříve běžné. Ale pravda, je to pár let zpět.


 
Naposledy upraveno:

DeletedUser42998

Guest
ženy sou srandovní....zapoměli proč tento svátek vznikl...dnes jim stačí usměv a kytička..a pak pláčou že svět je nespravedlivý
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ženy určitě nezapomněly - to spíš muži zapomněli. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Tak má těch chyb více.:D
Jinak co v rámci boje proti rozdílů navrhnout i jazykovou unifikaci koncovek v příčestí minulém pro množné číslo? Stejně se to rozlišuje jen v psané podobě, a když v tom budeme, tak v rámci genderové rovnosti nezapomenout i na střední rod a jak jeho koncovku v rámci množného čísla, tak v rámci několikanásobného podmětu, kdy je tvořen slovy středního rodu v jednotných číslech.:p
 

DeletedUser42998

Guest
Řeč je na to abych se doruměl s jiným člověkem....písmo to má umožnit když není možný osobní kontakt....jestli rozumíš tomu co chci říct ,tak gramatika je nepodstatná :;)) (To jenázor múj ..učil sem se na 4-ky..i já mám skušenosti, názory....múžu i volit adokonce múžu kandidovat za prezidenta ((což se mi zdá strašně hloupí))
Někdy před sto lety byly zastřeleny nějaké ženy, když na ulici při demostraci žádali za stejnou práci stejnou mzdu jako muži...poté vznkl svátek MDŽ....nechápu proč v tento den muži mají ženám nosit květiny , když se ženy domnívají že stále nemají stejnou mzdu jak muži
Prosím vysvětlete mito (anebo bude gramatika zase dúležitější ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser43183

Guest
Gramatika je důležitá věc, hned se dovím, s kým si píšu. Jinak ono MDŽ se tak strašně zprofanovalo za předchozích mocipánů, že ho po převratu většinou lidé přestali slavit. Jinde ve světě se drží svátek matek, což je úžasné a každá mamina by měla sbýti oslavována každý den, ne jednou do roka. Ale na MDŽ se udělala za dělnické peníze žranice, soudruzi muži se ožrali jak hovada, soudružky ženy pak po nich uklízely poblité kluby a pak se ještě několik dní všude psalo, jak si našich soudružek žen všichni vážíme. Jednou do roka je dokonce přijal soudruh president na hradě. Hle - základ genderové nerovnosti. Proč, ku prdeli tmavé, my chlapi nejsme schopni těm našim ženskejm říct, že jsou to nejkrásnější a nejlepší, co na tomhle světě je, pokud jsou ještě porád ženský a trvaj na tom , aby se k nim chlapi jako k ženskejm chovali. Dneska je genderově uvědomělá žena vlastně chlap se zfušovanými reprodukčními orgány a maličko jinými životními funkcemi...Když člověk mé výchovy podrží dámě dveře nebo dá někde na vhodném místě přednost, nedej bože ji pustí sednout v tramvaji, riskuje především žalobu....tfuj!!!
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Včera, čekaje na perónu brněnského nádraží na vlak ku Praze, jsem byl nucen poslouchat vedle telefonující slečnu. Kdybych ji neměl možnost i vidět, myslel bych si, že to mluví někdo, kdo právě vylezl z kanálu ... za každým slovem vole, nebo neslušné pojmenování dámského přirození. A to si do telefonu povídala o tom, že na Instagramu našla nějakého známého kluka. Jak by to asi vypadalo, kdyby byla vytočená ... O takovou rovnoprávnost v tom ženském boji nešlo! Není divu, že se pak galantnost vytrácí.
Svátek matek je dobrá věc, leč ne každá žena je zároveň i matkou. Dokud jsme byli pár, drželi jsme všechny tři svátky (tedy i den otců). :)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Monsieur, máš naprostou pravdu :)
Mě Shedd otevírá dveře a jsem za to neskutečně vděčná,
mám totiž vykloubený palec :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru