• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Možnost vypnout zobrazení Poznámkového bloku a Příslušnosti skupiny z přehledu města

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36186
  • Vytvořeno

DeletedUser36186

Guest
Bylo by dobré mít možnost manuálně vypnout zobrazování modulů Poznámkový blok a Příslušnost skupiny. Oba tyto moduly naleznete v přehledu vašeho města. Přijdou mi tam zbytečné, když třeba Poznámkový blok je o kousek níž na hlavní spodní liště.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Re: Možnost vypnout zobrazení Poznámkového bloku a Příslušnosti skupiny z přehledu mě

Poznámkový blok v náhledu vesnice v sobě zahrnuje poznámky, které se vážou pouze na danou vesnici, takže je u každé vesnice jiný, kdežto poznámkový blok na spodní liště je všeobecný blok, který je vázán k celému tvému účtu a je stejný, ať jsi v jakékoliv vesnici.

Pokud poznámkový blok ve své vesnici nepoužíváš, můžeš jej alespoň minimalizovat, poté bude zabírat opravdu jen minimální místo. Navíc si jej tažením můžeš přesunout na takové místo, které v náhledu vesnice je pro tebe nejméně používané (např. ve spod náhledu).
 

DeletedUser36186

Guest
Re: Možnost vypnout zobrazení Poznámkového bloku a Příslušnosti skupiny z přehledu mě

Jo aha, to jsem nevěděl, že existují dva druhy poznámkového bloku. Možná by to chtělo nějak zohlednit, alespoň uvést, že se jedná o interní poznámkový blok vesnice, ale to už si moc vymýšlím :scratch:mocking.

Tento modul přesouvám a minimalizuji, ale přesto mě to tam štve :). Díky adminovi za trpělivost a odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru