• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mobilní aplikace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Velice by pomohlo předělat mobilní aplikaci i pro starší zařízení a OS. Já mám například Samsung Galaxy Ace a aplikaci nenainstaluji. A prohlížet si Divoké kmeny v prohlíčeči, se všemi jejich animacemi a flashi, je otrava.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vzhledem k tomu, že naše technika se neustále vyvíjí, ani my nechceme zůstat pozadu a proto se zaměřujeme spíše pro novější tipy mobilních zařízení. Na starší mobilní zařízení neplánujeme nakonfigurovat aplikaci tak, aby byla na míru kompatibilní.
 

DeletedUser36255

Guest
Otrava dělat to v mobilním prohlížeči, ale spustit si raději aplikaci, která je omalovánka, která se absolutně nedá ovládat? Prohlížeč je 100% lepší varianta a také rychlejší, z pohledu starších zařízení.

Ta aplikace je hezká pro někoho, kdo má jednu vesnici. Ale pro toho, kdo to s hraním myslí vážně to skutečně není...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Tobě očividně nic neříká gprs a nebo pohybování se na mapě v prohlížeči, že vypustíš takovou blbost, aplikaci používám např. pro casual (64. vesnic) a čas to rozhodně šetří.
 

DeletedUser36255

Guest
gprs? Co to je? :D
Ano, pohyb na mapě, možná. Můžeš mít pravdu. Mapa na klasickém mobilním zobrazení v prohlížeči je nepoužitelná. To je tak všechno. Jinak je ta aplikace nepoužitelná.

Tvá poznámka o Causalu, mluví za vše. Já mám na mysli trochu vážnější styl hraní. k čemuž opravdu ta aplikace dělaná není.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Tak ještě jinak, na s35 jsem obepisoval spousty lidí ve svém okolí kvůli akci, aplikace byla opravdu skvělá pomoc, podle mně je to otázka zvyku, co mi v mobilní verzi zabralo hodinu trvalo v aplikaci asi 20 minut.

Tazateli bych doporučil nového androida i nejnovější verze jde sehnat celkem levně ;)
 

DeletedUser

Guest
Já mám ZTE Blade s androidem 4.4.2 a také mě nejde. Holt ARM v6 už v dnešní době nemá u android developerů šanci. Viděl jsem na marketu i nějaké náhražky, ale jsou nehratelné. Zlatá Opera mini. Kdyby INNO vypustilo zdrojáky, tak by to třeba i někdo přeportoval. Chce jim to napsat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru