• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

MS 2013: diskusia k súťaži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Alex stačilo trochu porozmýšľať a hneď by si prišiel na to, že ako to je myslené. Navyše hneď v úvode súťaži bolo napísané, že vo finále sa tipuje PRESNÝ VÝSLEDOK BZÁPASU. Takže už každého snáď nápadne ako má písať. Ďalšia vec mohol si vidieť, že ja som za svoj tip napísal aj pp a sn. To tam nebolo zo srandy králikov.
 

DeletedUser35385

Guest
Aaano ja budem sledovat aj druhých čo pridavaju. Potom som si pozrel a sranda ze si bol "jediný" kto to tak pridá. Ale mne to je jedno kašlem uz nato.:cool
 

DeletedUser

Guest
mám pre Teba návrh. Keď budem organizovať ďalšiu súťaž tak Tebe osobne pošlem oficiálnu žiadosť aby si sa zúčastnil. A keď ani to stačiť nebude tak Ti kľudne zavolám aj na mobil. Nechcem aby si sa znova cítil oklamaný, to by som skutočne ťažko znášal.

Podívej se, já se cítím jako svéprávný člověk a jako takový jistě sám uznáš, dokážu rozhodnout čeho se zúčastnit chci a co vynechám. Aby si to lépe pochopil, tak ti dám k tomu následující příklad: Této soutěže jsem se zúčastnit chtěl, ty příští už raději vynechám. Vy mě v tom zda-li se budu chtít účastnit neovlivníte ani sebevětší reklamou či dokonce prosbami, ale pouze tím jakou má ta soutěž úroveň a jak se chováte. Myslel jsem si, že jde prostě o to pobavit se, poměřit se s přáteli a pár šťastlivcům pak rozdat body.
Já se oklamaný necítím, ani nijak nelituju toho že jsem nevyhrál, svoje pocity už jsem tu ale v předchozích příspěvcích celkem naturalisticky popisoval, takže vám tímto nebudu přidělávat další práci.


Samuel Elánius (reakce na trest):
Mám plnou poštu a nechtěl jsem tě ušetřit mé odpovědi, tak odpovím tady.
Vím, že jste se ve vašem výboru spravedlnosti zřejmě na trestu shodli a ty mi jenom předkládáš ten výsledek, ale právě proto mluvim teď adresně k tobě.
Je mi upřímně celkem jedno, kolik dostanu bodů, protože se tady nějspíš nějaký čas neukážu a nebudu mít tak příležitost dále čeřit vody. Takže ten bodový trest zcela s klidem přijímám.
Vadí mi však cenzura příspěvku, za který jsem trestán. To, že zmizely vulgární výrazy mě nijak žíly netrhá, ale proč musel být zapovězen i takřka celý obsah mého sdělení?
Pokud si myslíte, že je to můj příspěvek, který rozdmíchá špatné nálady vůči týmu, není tomu tak. Je to vaše reakce...A to mohu mluvit zcela všeobecně.
 

DeletedUser35385

Guest
Hej kamarát radšej by si mi už mohol odpovedať či tí ten môj herný nic prišiel:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru