• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápad jak zlepšit Divoké kmeny

DeletedUser

Guest
Ahoj, takže mám jeden nápad. Lidi mají po nějáké době spoustu vesnic a už je to nebaví hrát třeba z důvodu času apod. Co takhle udělat např. z 10ti vesnic jedno město, z 10 měst už třeba jeden velký stát a tak různě. Myslím, že by se to hodně lidem mohlo líbit. Hrál jsem jednu dobu na světě, ale teď nevím kterém (myslím že na 13) a už mě to nebavilo kvůli času, protože jsem měl 9 vesnic a nestíhal jsem.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Nestíhal jsi 9 vesnic? Neuklepl jsi se?
 

DeletedUser33829

Guest
Každý není fanatik.:D

Ale když si odmyslíš konkrétní čísla, tak jinak má pravdu.;)
 

DeletedUser

Guest
:D

:D :D nejde o to kolik vesnic jsem měl, jde o to, že jich má někdo opravdu hodně :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, to má a stíhá to, jde spíš o to, že ta nepodstatná informace o počtu Tvých vesnic, celou tu myšlenku zbytečně degraduje a bude odpoutávat pozornost. :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Stejně to nemá smysl řešit, protože nic takového nikdy neprojde a ani nevím, kdyby měl hráč rozházené vesnice různě po mapě, jak by takové sloučení vypadalo, kde by byla výsledná vesnice/město:scratchjak by to bylo třeba s útoky, které by šly na vesnice, ale ty by rázem zmizely, resp. se sloučily, jak by to bylo s produkcí dolů, kapacitou selského dvora, skladiště atd. atd.

Nezrealizovali by to, tak či onak.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Presne ako píše Shedd. Nápad nezrealizovateľný. :sorry
 

DeletedUser

Guest
...

No jo, ale zas by to ulehčilo práci... lépe by se chodilo na větší město než mít 10 vesnic a přecvakávat furt dokola...
 

DeletedUser34582

Guest
Ty ešte nechápeš o čo ide čo ? Uľahčená práca znamená nepotrebnosť PÚ atd. :D

Nabudúce to píšte narovinu chlapci :D
 
Nahoru