• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh na funkci pro App

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38373
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38373

Guest
Zdravím Vás,

Po delší době hledání, sem zjistil že v mobilní aplikace ani přes mobilní webové stránky není nikde tlačítko '' herní forum '' takže přes herní aplikaci nelze najet na herní forum a přes mobilní prohlížeč musím dát desktop verzi abych mohl dát herní forum. Nechce te to přidat?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Spoustu hráčů, kteří se přihlašují přes mobilní aplikaci, ji spíše využívají k rychlým kontrolám (poslat útok, odpovědět na zprávu, zadat stavbu apod.). Nevím, zda-li by odkaz na globální fórum z aplikace mělo nějaké hromadnější využití. Každopádně, na škodu by to určitě nebylo a nastavit by to bylo také jednoduché. Zkusím se zeptat a navrhnout to vývojářům. Dám ti pak vědět, jak reagovali... :great
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Aplikaci pro WP zatím neplánujeme. Pokud budeme mít jiné info, určitě vám to včas sdělíme.
 

stepanb

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Mám tady pár návrhů na vylepšení, teda, spíš to sou věci co mě štvou... (používám Lenovo A820, Android 4.1.2), appka je aktuální.

1) Zobrazování oznamek na fóru. Štve mě, když zobrazim veřejný oznamko na fóru a vrátim se zpět, tak se appka nevrátí zpět na fórum do tématu, což by bylo logický, ale na náhled vesnice, a já musim fórum hledat znova.

2) Posílání zprváv - proč nejsou na obrazovce kde píšu zprávy tlačítka na bb-kódy jako třeba na fóru? Vypisovat je ručně mě nebaví.

3) Zástup v dovolené - když mám u někoho zástup a přhlásim se na něj, otevře se mi klasickej prohlížeč, což nenn dvakrát prakcický, páč se to nezobrazuje správně.

4) Nechoděj upozornění, když je v systému málo místa na disku. Tohle asi nevyřešíte, ale chtěl bych na to upozornit. Už jsem díky tomu pěknejch pár útoků prošvihl...

Toť vše.
 

DeletedUser38879

Guest
A ještě bych přidal možnost žádat o podpory.Aktuálně nelze poslat někomu zprávu nebo dát na forko kolik na mne jde útoků ,,, Myslím že by se to docela hodilo... Můj názor
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru