• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh na změnu

DeletedUser

Guest
Ahoj, možná to už psalo více lidí, ale příjde mi zbytečné mít ve hře jako surovinu hlínu. Nebylo by lepší mít kámen? Vezměme to z historického hleděska. Ve hře jsou budovy na nízkých levelech hlístěné. Takvýto dům byl stavěn z dřeva slámy a ano z jílu nebo kravských exkrementů. To ovšem ale není hlína. Na vyšších levelech jsou budovy převážně z kamene ajá jakožto průměrný hráč se ptám: Kde se ten kámen vzal? Už vůbec nemluvím o tom, že nevím proč je na hradby na levlech 1-15 potřeba tolik hlíny když jsou ze dřeva, a ještě víc hlíny na levlech 15-20 když jsou z kamene. Další věc je železo. Pokud jsme v době středověku, nevím proč vchod do dolu ohraničuje nějaký plech a proč tam jsou koleje. Ti horníci to nosili pěšky a ne po kolejích. Navíc by mě zajímalo, kde takové železo berou když vlastně těží Krevel. Ve hře by měly být nějaké peco ze kterých by se železo získávalo. Myslím, že po tolika letech by už si hra zasloužila trochu historické přesnosti. Psal jsem to jako dotaz na support, tam mě přesměrovali, že to mám napsat se a třeba se dočkám změny. Myslím, že pokud by jste byli ve velkém množství pro, nebyl by takový problém pro tvůrce to graficky změnit.
 

DeletedUser37060

Guest
ono to na koniec stejne postrádá zmysel....
Dalo by sa to využiť, ešte keby sa zakomponoval kameň ako švrtá surovina, ale aby sa hlina premenovala na kameň je podľa mňa naprosto zbytočný update... :sorry

Ale štvrtú surovinu by to chcelo ;) to by bolo zas o inom hraní :D
 

DeletedUser

Guest
To sice ano, šlo by jen o kosmetickou úpravu, ale bylo by to logičtější. Se čtvrtou surovinou by, ale podle mě byl problém. Myslím, že by si na to lidi stěžovali, ale na druhou stranu zas by to bylo zajímavější na tržišti, jinak by to v podstatě také bylo to samé.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Čtvrtou surovinu vlastně zajišťuje selský dvůr - jako někde je přímo surovina "jídlo", tady je omezení v SD.

S kamenem: Pokud vím, na anglických i dalších jazykových verzích se to jmenuje kámen místo hlína. Ale není to podstatné. A je to už takový zvyk, proč ho měnit...
 

DeletedUser34586

Guest
Přesně,mohli by to být sice dobré zmněny,ale zvyk je železná košile..
 

DeletedUser36255

Guest
4. surovina by nic nezměnila. Bylo by to pořád to samé, jen místo tří dolů by byly 4. Tedy to platí za předpokladu, že by se nezískávala nějakým externím způsobem a ne dolováním ve vesnici.
 

DeletedUser37060

Guest
záleží od toho, do akej dôležitosti by sa survina zaradila. Ak by bola len štvrtou v poradí, nemala by veľký efekt.
Ak by bola ale zaradená ako výnimočná so špeciálnym využitím, tak prečo nie?
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
No, když se to vezme hodně široce, tak jsou pak vlastně surovinami:
dřevo, hlína, železo, obyvatelstvo, zlaté mince, prémiové body, eventové suroviny
Ale reálně jsou to první 3 nebo 4 z nich...
Další surovina je k ničemu. Ale jestli nějakou vymyslíš včetně jejího využití + určíš rozumnou cenu v reálných penězích nebo prémiových bodech, které se za ni musí utratit, určitě Inno přesvědčíš a dodají ji do hry.
 
Nahoru