• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh na změnu

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přejmenování určitě neplánujeme, navíc nejsem si vědom, že by se na jiných jazykových verzích hlína zaměňovala za kámen. Na anglicky mluvících verzích je surovina označována za "clay", čili v překladu hlína, případně jíl.

Možná se kamene dočkáme jako speciální suroviny, podobně jak tomu bylo u ocele, která posloužila k nákupu různých bonusů.
 

DeletedUser37060

Guest
ono by to nebolo špatné napr. urobiť kameň, ale bez časového/sezónneho obmedzenia. Že by sa nastavili nejaké bonusy, ktorý by boli využiteľné celý svet od začiatku až do konca. :great
 

DeletedUser33829

Guest
Spíše železo vypadá jako normální kámen, železná ruda je načervenalá, proto taky krev je červená.

Těch nepřesností je tu více, kolejnice taky ve středověku nebyly a ocel byla taky blbost.

Když se řeknou kmeny, tak si pod tím člověk představí pravěk, případně raný středověk a šlechtic se tu promenáduje v hadrech ze 16. století.:D

Jak tu padlo, jedná se jen o vizuální podobu a ta je z hlediska principu jedno, akorát aby tak nalákala lidi.

Jako novinku do budoucnosti si přeji ten pojízdný Černobyl.:D

Bomba by mohl být byzantský oheň a to by aspoň historická blbost nebyla, tak jak ocel.;)
 

DeletedUser37060

Guest
Hele, mám návrh. Keď už sa kupujú suroviny za PB, čo bývavalo pod trestom banu, tak by sa napr mohla v update dať ako novinka, kúpa oddanosti. Napr. za 20 PB by sa dala oddanosť zvýšiť o 10, alebo by sa jednorazovo dala kúpiť na celkovú oddanosť 50.

Napr. Jožko dobije vesničku, má 25 oddanost a zistí, že než mu tam dojde podpora tak tam dopadne protiútok zo šlachtou. Tak si buchne po vrecku a za 20PB si zvýši oddanosť na 50 aby stihol na protiútok zareágovať...

:great Myslím že tí, čo kupujú toľko PB aby boli najväčší borci to ocenia, nakoľko nebudú tak ľahko prichádzať o vesnice.... :D
 

DeletedUser37060

Guest
napadlo ma to dneska ráno, keď som dobil vesničku (už tretiu v poradí za 1 sekundu) a čakal som 6 hodín na príchod podpory a on na mňa stále posielal útoky. Keby mal šlachtu, tak ju neudržím :D

A tak ma napadlo, že taká vymoženosť sa takým obchodníkom môže páčiť :D
 

DeletedUser34753

Guest
co tak zaplatis 100PU a dedinu nebude mozne dobit? to by bolo skvele co? :D kurna vymyslajte veci take aby hraci s prachmy si nedokazali kupit vyhru!
 

DeletedUser37060

Guest
tým že si zvýšia oddanosť na 50 si nekupujú výhru... ale krok k výhre :D
a ver mi, že je rozdiel medzi zvýšením oddanosti a kúpením imunity :D zase sa zamysli než niečo vypustíš :D
 

DeletedUser34753

Guest
tým že si zvýšia oddanosť na 50 si nekupujú výhru... ale krok k výhre :D
a ver mi, že je rozdiel medzi zvýšením oddanosti a kúpením imunity :D zase sa zamysli než niečo vypustíš :D


noo to by si si mal ty zamysliet co vypustit :mad

ked nepoznas ironiu tak to je tvoj problem :yes

ako chces dobit dedinu ked si vzdy zvysim oddanost? :wall

zase by to vyhravali len taky ktory maju kopec prachov a na to som poukazoval!
 
Nahoru