• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Herní nastavení

rychlost světa
3
rychlost jednotek 1
začátečnická ochrana 7 dní
suroviny 200%
noční bonus 300% 23:00 - 8:00
paladin aktivní, lze vylepšit dovednosti
vlajky aktivní
věž aktivní
pevnost neaktivní - možná by to nebylo úplně k zahození
sběr neaktivní
fake limit 1%
luky neaktivní
Kostel neaktivní
výzkum zjednodušený
morálka aktivní (body)
MS aktivní
zástup neaktivní
volba světové strany ano - i pozvat do blízkosti, taktéž položka přemístit úměrně rychlosti 3 (16 hodin mám dojem )
farm limit 3000/den
barbarské vesnice zvýšený počet , rostoucí do 3000 bodů
bonusové vesnice 5 na každého nového hráče - rostoucí do 3000 bodů

nastavení kmene
počet členů kmene
35
útoky v rámci kmene Ano
podpory mimo kmen ano
kmenové úrovně aktivní

nastavení šlechty
šlechta
mince - dosah 50 polí
oddanost útok snižuje 20-35 bodů
nárůst oddanosti 3/h

podmínka vítězství
dominance 75%
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
V tom by jsem problém neviděl , to už by byl minimální zásah , ale moc to nemusím vzhledem k tomu že pak v noci někdo přijde o vesnici :D
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Tenhle typ světa jen tak nebude teď. Byl ten narozeninový a hrát takovou rychlost je dost masakr v late game. Možná tak zas na další narozky.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Jako když by byla rychlost 2 a rychlost jednotek 0.75 aby byl aspoň zachován cca poměr . Taky by to šlo
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Rychlost 2 teď byla nejnovější svět. Nebude znovu. Nastavení světů se točí furt dokola v skoro stejném pořadí stačí se jen podívat co bylo za minulé světy a jde celkem pěkně říci co bude jako další.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
A ono zas rychlost vysoká, ale v kombinaci s silným NB by to mohlo být vyvážené.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Rychlost 2 teď byla nejnovější svět. Nebude znovu. Nastavení světů se točí furt dokola v skoro stejném pořadí stačí se jen podívat co bylo za minulé světy a jde celkem pěkně říci co bude jako další.


Já neříkám , že by jsem to nastavení chtěl hned další svět . Ale bavili jsme se o tom v kolektivu.

Tohle není jen můj nápad , ale já jsem ho sem dával (cca 30 lidí o tom diskutovalo)
 
Nahoru