• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Já neříkám , že by jsem to nastavení chtěl hned další svět . Ale bavili jsme se o tom v kolektivu.

Tohle není jen můj nápad , ale já jsem ho sem dával (cca 30 lidí o tom diskutovalo)
Já jen popsal mechaniku jakým způsobem zapínají nové světy a s jakým nastavením cca. Je rozhodně možné, že nějaká výjimka další bude. Ale málo pravděpodobné, že bude v brzké době.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Já jen popsal mechaniku jakým způsobem zapínají nové světy a s jakým nastavením cca. Je rozhodně možné, že nějaká výjimka další bude. Ale málo pravděpodobné, že bude v brzké době.

Tak je mi jasné , že některé věci nejsou reálné , ikdyz by to bylo fajn , precejenom si myslím že takové nastavení by bylo populární
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za návrh nastavení. Bohužel musím zklamat, ale tohoto nastavení se určitě nedočkáme. Maximální rychlost na běžné světy je 2 a takto omezené rabování na běžný svět určitě nebudeme dávat.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Díky za návrh nastavení. Bohužel musím zklamat, ale tohoto nastavení se určitě nedočkáme. Maximální rychlost na běžné světy je 2 a takto omezené rabování na běžný svět určitě nebudeme dávat.


Víceméně to zklame více hráčů , a co upravit poměr rychlost jednotek : rychlost světa na :

Rychlost světa 2
Rychlost jednotek 0.75

A tedy bez farm limitu, ikdyz to opravdu hodně limituje hráče co nemají 24/7 prostor
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud bychom na další svět nastavili svět 2, rychlost jednotek by v takovém případě musela být 0.5. Ovšem poslední svět běžel s rychlostí 2, takže je velice nepravděpodobné, že bychom stejnou rychlost chtěli i na následující svět.

My v tuto chvíli ještě nový svět nepřipravujeme. Jakmile začneme připravovat, otevřeme diskuzi na téma nastavení nového světa, takže do sekce se poté může každý hráč vyjádřit, jaké nastavení by se mu líbilo a my často vybereme právě z těchto typů nastavení takové, které nám dává smysl.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Pokud bychom na další svět nastavili svět 2, rychlost jednotek by v takovém případě musela být 0.5. Ovšem poslední svět běžel s rychlostí 2, takže je velice nepravděpodobné, že bychom stejnou rychlost chtěli i na následující svět.

My v tuto chvíli ještě nový svět nepřipravujeme. Jakmile začneme připravovat, otevřeme diskuzi na téma nastavení nového světa, takže do sekce se poté může každý hráč vyjádřit, jaké nastavení by se mu líbilo a my často vybereme právě z těchto typů nastavení takové, které nám dává smysl.


Je celkem samozřejmostí, že nemůže jet více světu v řadě na stejnou rychlost a že je potřeba to trošku střídat.

Můžu se tedy zeptat v jakém časovém horizontu by mohl být yt další svět spuštěn? Popřípadě kdy bude další classic? Ten současný je prakticky dohraný.

K tomu nastavení , my jsme se o tom bavili právě v kolektivu, víceméně nám jde o zbytek nastavení a o zachování poměru rychlosti světa a jednotek .


Ale dost se diskutovalo o vítězné podmínce , hodně z nás pamatuje svět 50 , který byl dost zajímavý a poměrně složitý, ale stejně se nám zamlouvá podmínka vítězství: tajemství. Nemuselo by to být vůbec špatne dat nastavení podobně jako bylo na světě 50. (Jen počet členů kmene je asi s velikostí současné herní komunity nesmysl , ikdyz stejně zas bude mít každý kmen xy akademií, takže vlastně proč ne )
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Další classic se začně připravovat, jakmile aktuální bude dohrán.

Tajemství už bohužel bylo ze hry odebráno.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Další classic se začně připravovat, jakmile aktuální bude dohrán.

Tajemství už bohužel bylo ze hry odebráno.

Tak to je bohužel hodně slabé slovo . Byla to asi nejzajímavější podmínka vítězství, hodně o strategii a přemýšlení ( myslím teď rozestavení vesnic po mapě , přesunování atd... )
 
Nahoru