• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na nové soutěže

DeletedUser

Guest
Ještě bych chtěl poradit:) Omlouvám se, že to sme nepatří, ale mám menší problém. Zúčastnil jsem se přchozí soutěže a dostal 3 Pů body. Akorát nevím kde je mám vyzvednout:D Hraju pod jiným nickem než mám tady na foru. Díyk za pomoc můžete napsat třeba soukromou ať se to tu nespamuje
 

DeletedUser12943

Guest
no myslím že skoro vše tady už bylo já bych udělal nějaký test vědomostí prostě třeba 50 otázek na které byste museli odpovědět a ten kdo je odpoví co nejlépe zvítezí.
 

DeletedUser12943

Guest
co třeba DK-IQ test
otázky zaměřené ohledně DK
např: k čemu slouží beranidla, na co by jste využili těžkou kavalerii, jak si představujete dobrého spojence apod...

souhlasím ale né takový otázky kčemu byste využily těžkou těch ožností je plno já bych spíš udělal taový kvíz něco jako ted je v novinách ale těšch otázek by tam bylo mnohokrát více
 

DeletedUser

Guest
Pár nápadů :)
1. Fotomontáž fotky z realu na něco, kde by byl přidán nějaký obrázek z DK :) šlo by o originalitu a ftipnost :)
2. Básničku na DK
3. Vědomostní kvíz o DK
4. Legenda o vzniku DK
5. Video o DK s různými náměty...
 

DeletedUser

Guest
1. Nejhezčí video o DK
2. Nejhezčí obrázek DK
3. Nejzečí básnička DK
4. Nejhezčí báje např. vznik DK
5. Nejlepší prográmek na DK
6. Kvíz
atd atd :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ještě bych chtěl poradit:) Omlouvám se, že to sme nepatří, ale mám menší problém. Zúčastnil jsem se přchozí soutěže a dostal 3 Pů body. Akorát nevím kde je mám vyzvednout:D Hraju pod jiným nickem než mám tady na foru. Díyk za pomoc můžete napsat třeba soukromou ať se to tu nespamuje

Stal se menší zádrhel v rozposílání bodů, již by to mělo být ale vše v pořádku...

Forr all: Děkuji za vaše návrhy na novou soutěž, tentokrát si ale ještě dáme soutěž pro šikovné grafiky. Bude se jednat o erb, v příští soutěži zkusím opět povolit nějaké to psané umění, aby si na své přišli i ti, co to s grafikou moc neumí...:hi
 

DeletedUser

Guest
Snad to nebude nic na spracování na PC. :byeTo je to nejhorší na vytvoření. Ale hotovými obrázky se pak dá hezky pokochat.
 
Nahoru