• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Název vesnice?

DeletedUser

Guest
Zdravím, chci se zeptat, resp. navrhnout 1 věc, která mi přijde nesmyslná...Proč musí mít název vesnice obsahovat 3 a více znaků? Jaký to má smysl? Dal bych jednoduše více než 1... :)
 

DeletedUser15465

Guest
Více než 1 a přidat spešl znaky. Třeba římské číslice :D
Ale vážně - aspoň řeckou abecedu by mohli povolit. Nejlepší by možná bylo, kdyby zpřístupnili všechno co se dá naklikat přes Alt - ikdyž, tím by pak akorát vznikl chaos. Třeba vesnice mající ve jménu deset různotečkovaných čtverečků.
 

DeletedUser11059

Guest
Mě osobně taky mrzí, že nejde do názvu vesnice naklikat cokoliv ... neudělám apostrof (je nepovolen), atd .... , ale smířil jsem se s tím.
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
To je výsada výrobce hry, on určuje pravidla! Samozřejmě se můžeš obrátit přímo jemu a navrhnout změnu.
 

DeletedUser

Guest
Tato pravidla jsou určována pro každou jazykovou verzi DK zvlášť... V tomto ohledu by se s českým nastavením snad dalo něco dělat... :) Je škoda, že slovenské DK neumožňují dát do názvu vesnice Ř a české zas neumí přehlásky...
 

DeletedUser34582

Guest
Ja som to vyriešil jednoducho :D napr. najväčší ... názov vesky : najv(a s 2 bodkami)čší :D :D

sorry za spam :D
 

DeletedUser

Guest
No,... já to beru z té druhé stránky....
Tedy že by členové DK teamu měli mít nick složený maximálně ze tří znaků, aby měli naprostou jistotu, že už nikdo nikdy nemůže po nich pojmenovat svoje vesnice :hi
 

DeletedUser34582

Guest
To je hlúposť :)
Čo ak mám velmi rád
Majku
Žabku
Strify
Lady kasandru
.
.
.
A obdivujem
Papaseseho
Angelika
Biblosa
Tantalenu
Sonika
Naviho
.
.
.
.
Dostanem za to BAN ? A nedokážem si nikoho z nich predstaviť pod 3 písmenkovim nickom :)
 

DeletedUser23979

Guest
Jak napsal drekt. Uživatelé nás znaji pod nickem(jak na foru i ve hře). Nejsme vyvolení, ale vybráni z řad uživatelů. Pod tímto nickem jsme byli a reprezetujem svojí práci.

Nedokáži si představit, že bych měla nick 555 místo Majka.Kor....známe se pod tímto nickem, a nevím jestli by přišel nový uživatel pod novým nickem a měl nejakou reputaci.


A název vesnice. Kouká se a přihílži na to, jestli byl v tu dobu v DK týmu nebo ne.
Pro mě třeba by byla brána jako památka, že jsi mě pojmenoval dle pravidel...např. Majka.Kor uloupena :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 18375

Guest
A název vesnice. Kouká se a přihílži na to, jestli byl v tu dobu v DK týmu nebo ne.
Pro mě třeba by byla brána jako památka, že jsi mě pojmenoval dle pravidel...např. Majka.Kor uloupena :)

Pravidlo se týká pouze členů supportu - ne celého DK teamu .... viz. pravidla

(to se ale trochu odvracíme od původního tématu...)
 
Nahoru