• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Název vesnice?

DeletedUser11059

Guest
Je to sice Mimo Téma, ale já osobně jsem vždy zastával názor, že členové týmu by měli mít ve své pozici jiné nicky a ve hře jiné. A nesměli by nikdy nikde prozradit svou totožnost. Ale už jsem od toho upustil, protože by to stejně nikdy neprošlo :blush.

Jinak názvy vesnic ... ošemetné téma. I zde se musí hra přiklonit hlavně ke stranám, které by jméno někde jinde mohlo urazit. Já bych bral vidět vesnici s názvem papaseseho vyprahlá fusekle :), ale třeba Pana Myšpulína by to mohlo urazit. Stejně tak je to v případech jmen osobností. Mě by nevadilo mít vesnici pojmenovanou Marie Pujmanová, pokud by se moje vesnice jmenovali jen a pouze po spisovatelích naší země. A byl by tam i Kafka a další. Žádná propaganda, ale někdo by to mohl vzít, že jejím jménem propaguji komunismus.

Pojmenování vesnic je prostě vždy tak trochu na hraně. Tak proč to na tu hranu hnát, prostě si vezmu Somálský slovník a začnu pojmenovávat vesnice slovy ze slovníku, nebo najdu všechny pohádkové bytosti.Nebo Alexander Makedonský uno, duo tre, ....
Trestům lze předejít. Ale na druhou stranu. Pokud uvidím hráče, který má všechny vesnice pojmenovány po německých lágrech - to rozhodně není dobře.
 

DeletedUser27494

Guest
a vadi vam kdyz vesnice pokmenovavam podle vesnic v ceske republice:

Borkovany
Bulhary
Divaky
Dolní Věstonice
Hovorany
Popice
Klentnice
atd. ......


?????????
 

DeletedUser30198

Guest
Řitka
Prčice
...



:D:D to by asi mohlo někomu vadit. Kolega můj dokonce pojmenovává vesnice latinskými názvy nemocí a ačkoliv tak pojmenovává všechny své vesnice u některých názvů vznikl údajně problém...

Myslím že u urážlivých názvů by se mělo brát v potaz i názvy ostatních vesek a kdo má pojmenovaných tisíc vesek názvy českých měst, tak nahlášení oné Řitky, či Prčič by se mělo brát s rezervou, ba dokonce nebrat v úvahu vůbec. Stejně tak s těmi nemocemi...
 

DeletedUser11059

Guest
Pokud máte pochybnosti o názvu vesnice, který chcete použít ... napište ticket a pokud Vám to support odsouhlasí, není co řešit.
Je to sice otřepané (napsat ticket), ale je to tak. Tam jsou ti, co o tomto nakonec rozhodnou dle svých norem.
 

DeletedUser35385

Guest
Zdravím, chci se zeptat, resp. navrhnout 1 věc, která mi přijde nesmyslná...Proč musí mít název vesnice obsahovat 3 a více znaků? Jaký to má smysl? Dal bych jednoduše více než 1... :)


Toto je dobre ako je. Ked si chces napriklad ocislovat vesky tak si nedas 1 ale 001:)
 
Nahoru