• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nadvorie

DeletedUser

Guest
Takze nikde som to nenasiel...
jak je to s nadvorim, ked ho znicim nepriatelovi a jemu pojde podpora, normalne mu pride alebo sa otoci a nedorazi dokym si to nadvorie nepostavi. a tak isto ak sa jemu vracia vojsko napr z rabovacky alebo utoku a ja mu tesne pred tym znicim nadvorie, tak to vojsko sa vrati? aky ma zmysel znicit teda nadvorie?
 

DeletedUser32205

Guest
ked znicis nadvorie, nemoze manipulovat s jednotkami ktore patria do tej dediny, takze napriklad nemoze uhnut pred utokom, pripadne nemoze stopnut jednotky, ktore poslal prec, lebo s nimi chcel uhnut. takze nicenie nadvoria sa pouziva skor kvoli tomu, aby stale neuhynal, a aby mu padalo co najviac obrany. kazdopadne podla mna jediny naozaj rozumny dovod na nicenie nadvoria je pri hromadnych utokoch, vtedy to vyrazne stazuje manipulaciu s jednotkami, a velmi to otravuje obrancu, ktory intenzivni brani, a do toho vsetkeho este musi stavat nadvoria.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pokud je obránce důvtipný a zná útočníka, nepomůže ani to, stačí mít skrýš, kde vždy nějaké suroviny zbudou a hl. budovu na lvl. aspoň 25 - a to nádvoří stihneš dostavit rychleji, než uběhne 10 min. na zrušení útoku. U lvl. 28 hlavní budovy to trvá dostavět snad jen dvě minuty. Ale musel bych si to ověřit, berte tento údaj s rezervou. Takže význam to má opravdu jen u hromadných s dopadem ve stejný čas, kdy se spíš nestačíš v náhledu budov všechna zničená nádvoří naklikat. ;)
 

DeletedUser

Guest
.. tak když uhejbáš tak, aby jsi uhnula před útokem a blokla šlechtu - může být pozdě.. proto hráči spíš časují tak, že ruší "podporu" ještě před dopadem prvního útoku (když nejde blok z jiný vsi..).
.. každopádně jde o znepříjemnění života obránci i při menším napadení - za cenu 5-7 katů v útoku.
 

DeletedUser32205

Guest
to jsem se naucil od tebe, bleskule :) driv jsem mel specialni katovaci utocne vesnice, ale pak jsem jednou proti tobe branil, a z tech nadvori jsem silel, tak jsem to zacal stavet do kazdeho utoku taky :)
 

DeletedUser

Guest
.. tak aspoň něco po mě na 9 zbylo;)

[SPOIL].. sakra - spojte se s orionem a už to tam dokončete;)))[/SPOIL]
 

DeletedUser25426

Guest
.. tak aspoň něco po mě na 9 zbylo;)

[SPOIL].. sakra - spojte se s orionem a už to tam dokončete;)))[/SPOIL]

Zbylo po tobě dost - každej útok je přínosem a dalším ponaučením :)
Hele, nebylo by to nuda, skončit svět tím, že se spojíme s protivníkem? Není spěch, svět trvá teprve 4 roky a naše přátelství se utužují :D
 

DeletedUser32205

Guest
ale bleskule tam chybi...prosekala se vpred, a ted tam pres ni lezou amateri
 

DeletedUser

Guest
.. v Orionu nejsou amatéři;)
.. hodně štěstí kluci - byla čest se s Vámi střetávat;)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
ked znicis nadvorie, nemoze manipulovat s jednotkami ktore patria do tej dediny, takze napriklad nemoze uhnut pred utokom, pripadne nemoze stopnut jednotky, ktore poslal prec, lebo s nimi chcel uhnut. takze nicenie nadvoria sa pouziva skor kvoli tomu, aby stale neuhynal, a aby mu padalo co najviac obrany. kazdopadne podla mna jediny naozaj rozumny dovod na nicenie nadvoria je pri hromadnych utokoch, vtedy to vyrazne stazuje manipulaciu s jednotkami, a velmi to otravuje obrancu, ktory intenzivni brani, a do toho vsetkeho este musi stavat nadvoria.
[/SPOIL]

Koukám, že neznáš jazykovou bariéru. :D
 
Nahoru