• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Neaktivní email

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj
Mám menší problém .. Asi před týdnem sem si na s33 založil účet, se jménem "Script"
Dnes ráno jsem se chtěl přihlásit,po loginu se mi ukázalo,že to po mě chce aktivační kod který sem za tu dobu neaktivoval a ani na email sem se nedíval..
Šel jsem na email,přes který sem si ten účet registroval.. Jak sem zjistil tak se na email nejde přihlásit,protože není aktivní
(Nejspíš odstraněn nebo bloknutý). .. Email mi na DK učtu nejde změnit ( píše že aktivační kod byl odeslán na email,jenže ten je bloknutý..)
Nejde mi přepnout na mapku a ani na nic jiného ( resp. Kliknu na Mapu a akorát to udělá refresh zpátky na stránku kde to po mě chce aktivační kod )

Potřeboval bych tedy od vás pomoct co stím, :) Díky ^^
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Napsat zřizovateli e-mailu o obnovu schránky.
 

DeletedUser

Guest
Email už je nejspíš smazán ( mysslím tím celá emailová adresa),už mi nejdou zaslat zapomenutá hesla atp.,není nějaká možnost že bych znovu změnil email ?..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
myslím že sa to dá... len to chce trošku práce pre support.

Keď špatne preberiem účet po niekom a zabudnem zmeniť email a heslo, dostanem ban. Ak to dobre odôvodnim a supportér bude mať dobrú náladu, tak mi zmení emailovú adresu na ktorú zašle nové heslo. :great
 

DeletedUser

Guest
Jestli jde o to,že by si někdo myslel že sem účet ukrad..Proč bych kradl učet kterej má 300bodů ? o.O
A znovu se mi začínat nechce..Má docela dobrou pozici na mapě :p
 

DeletedUser31120

Guest
Zdravím,

Pokud ti neexistuje email na kterém sis Divoké kmeny registroval doporučuji ti napsat na Ticket systém. Odkaz!
 

DeletedUser27494

Guest
take probelm!

Mam take malej problem se kterym si nevim rady! Mam ucet ktery jsem kdysi dostal po komunikaci se suportem, a je to kativac prs facebook, na svet se prihlasim kdyz sem prihlasnej na facebooku to je v poradku ale kdyz chci treba prevest nekomu body nebo pokud bych chtel zmenit heslo che to po mne zazadani hesla jenze nevim jake mam zadat heslo na faceboo? neo jake, nevim na jakou emailovou adresu je ten ucet vedeny, nebo si to nepamatuji , tady nechci davat podrobnosti ale poradite mi s kym to sjednatM kam mam napsat abych ujasnil prese o co jdeM ted opakuji se prihlasuji pres ikonku Facebooku a jse to helso je tam automaticky zdane ale kdbych ho chtel zmenit a nebo kdyz chci poslat body tak che po mne heslo ale ja nevim jake to je, co s tim?
ucet mam jiz vic nz dva roky a ted sem se na nej pigalsil na svet 33 jinak sem ho dlouhou dobu nevyuzival porot si nepamatz´ji presn jak sem ten ucet prevedl na sebe ale bylo to dle instrukci suportu takze legylne! dkuji za odpoved!
 

DeletedUser31120

Guest
jskalka:

Tak s tímhle tě taky pošlu na support.. Napiš tam a oni to vše s tebou prověří a uvidíš :)
 

DeletedUser37060

Guest
ak je to vedené cez facebook, tak by to malo byť aj jeho heslo = facebook nepotrebuje heslo ku kmeňom, pretože má stejné.

To je LEN môj názor, môže a nemusí fungovať. Nie som členom support týmu :cry.
 

DeletedUser27494

Guest
ak je to vedené cez facebook, tak by to malo byť aj jeho heslo = facebook nepotrebuje heslo ku kmeňom, pretože má stejné.

To je LEN môj názor, môže a nemusí fungovať. Nie som členom support týmu :cry.


Dekuju zkousel sem to a funguje odhlasil sem se s facebooku a pak sem se zkousel prihlasit do hry bez nej a musel sem se prihlasit na Facebook jinak bych nesel dal a pak sem zkusel poslat body ano heslo je sejne jako na facebooku to znamena i ta emailovka by mela byt stejna (mam dve emailove adresy jednu dlouho pouzivam v soukromi pro sebe a pratele a druhou pozdeji jen pro facebook ruzne hry a jine) takze tohle snad mam vyyresene dekuji moc mi tva rada pomohla!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru