• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: O nejméně oblíbeného supportéra

O nejméně oblíbeného supportéra

  • Indigra

    Hlasy: 8 3,9%
  • Sonik.CZ

    Hlasy: 10 4,9%
  • K.iller

    Hlasy: 16 7,8%
  • Grim32

    Hlasy: 20 9,8%
  • LucyK

    Hlasy: 3 1,5%
  • vkvkvk

    Hlasy: 18 8,8%
  • Cesilek

    Hlasy: 4 2,0%
  • Všichni jsou fajn :)

    Hlasy: 73 35,6%
  • Nemohu posoudit

    Hlasy: 53 25,9%

  • Celkový počet hlasujících
    205

DeletedUser7531

Guest
vorechu a neni soudny den kdyz jde na tebe vlacek 4slechticu a predtim nekolik cisticich utoku?
Soudny den prezije ten kdo ma hodne obranya a zed na 20ce ;)

Hehe, vlacek na me nesel hoooodne dlouho :geek. Naposledy co na me nekdo utocil, tak to bylo na SK3 a poslal na me nekolik utoku s sermirema a lucistnikama :cry a ja se pred tema utokama bal, aby mi vesnici nevzal (hradby na 8.lvl), ale jakmile prisel 1. utok asi z 5, tak uz jsem se jen smal :cool - njn, 30000 pechoty udelalo sve :kissing ...


Aaaaa, koukam, ze muj konicek vkvkvk boduje, uz ma 3 hlasy :) A to jsem nikoho neshanel .... :pardon
 

DeletedUser

Guest
Já pořád nemám ani hlas :cry Asi nejsem dost zlý, ale to se změní :diablo
 

DeletedUser2901

Guest
Cesi,zabanuj celý svět,uvidíš ten rachot,anketa nebude stačit počítat hlasy...:rofl
 

DeletedUser21251

Guest
Nemám rád jednoho něco jako vkvkvk nějak tak :geek najednou se mi na 12 ztratilo vojsko a nějak se to nevyřešilo :(
 

DeletedUser

Guest
od některýych jsem neviděl ani nějaký příspěvek, takže nemůžu soudit. :)
 

DeletedUser

Guest
Měl by jsem jednoho adepta,ale jak ho zde zveřejním.....dostanu BaN. :confused: :cool: :confused:
On a jiní stejně ví o kom mluvím ... tak,že asi hodně riskuji.

Je to zhoda okolností že som dal toho istého ??? Asi mi to tak pošlo isto ako tebe z dôvodu žeten ktorého som chcel dať mi tam chýba .... :Da aj ten avatar jakeby ma chel pokúsať :D a potom on sám žiadal o hlas myslím na prvej strane tak som mu ho dal a ak už vie koho myslím tak prosím nechcem dostať žltú kartu :)
 
Nahoru