• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: O nejoblíbenějšího moderátora

Zvolte vašeho nejoblíbenějšího moda

  • Toliary

    Hlasy: 11 9,2%
  • Linteo

    Hlasy: 8 6,7%
  • K.iller

    Hlasy: 6 5,0%
  • Kotchi

    Hlasy: 15 12,5%
  • Cisar Mauricius

    Hlasy: 20 16,7%
  • Lancelot Q

    Hlasy: 2 1,7%
  • .Blacklord.

    Hlasy: 6 5,0%
  • Shulik

    Hlasy: 4 3,3%
  • Kozmicz

    Hlasy: 48 40,0%

  • Celkový počet hlasujících
    120
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak tady mám jasno, už od prvního dne co jsem toho člověka poznal....

Kozmicz je nejlepší :D

fuuuj :) jinak hlasoval sem pro maurícia protoze jak sem byl poprve na speedu tak sem tam ho videl,byl sem s nim v kmenu :) a vedlo se mi tam dobre byl to ten seznamovaci speed tak sem o zkusil a byl sem tam a prvni reakce na maurícia byla co to jeza deb*ila,protoze ani hacky ve svem jenu nemel,ale pak jsem zjistil ze to je bezva chlap :) doufam ze mauríciusi ze sis to nejak nevzal k sobe,ale ja jsem nejaky moooc uprimny :) ja vim ze si vsichni o me myslite ze jsem .... ale to neva,ason si me vsimaji ze mi davaji bany :D
 

DeletedUser7685

Guest
rozodoval jsem se vedle velkýho Lintea a mého (bejvalého) krále kozmicze... a ten nakonec vyhral
 

DeletedUser

Guest
Lancelot a BlackLord, bohužel mohu jen pro jednoho :(

P.S.: Kdyby někdo chtěl vyhrát, napište, můžu to zařídit, viz. poslední anketa tohoto typu :D
 

DeletedUser1842

Guest
Kozma Kozmovič je tu pár dní a vede hodnocení? To musel zmanipulovat! Požaduji jeho vyřazení:D:D
 

DeletedUser

Guest
Přidejte taky nemůžu posoudit nebo všichni jsou fajn ... Páč jinak mě Mourek zakousne :D
 

DeletedUser

Guest
Nezakousne.... klidně mi ten hlas dej... on se s tím nějak vypořádá :D
 

DeletedUser7531

Guest
Hej Kozmi, proc ti mam dat muj hlas? Dostanu teda za to to pivo?:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru