• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nefunkční skripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, momentálně mi nefungují tyto skripta .. mohl by s tím někdo něco udělat ?

Instalátor skriptů
Lokalizace šlechtice
Souřadnice barbarek z mapy
Vzdálenost vesnic
 

DeletedUser

Guest
Instalační script funkční nebude, pracujeme na obnovení funkčnosti ostatních scriptů.
 

DeletedUser

Guest
Všechny jmenované jsou smazané, takže pokud je někdo nemá, nebo je nevymyslí, tak nepůjdou :)
 

DeletedUser

Guest
Výše jmenované scripty se už dávají dokupy, takže hráči nemusí mít strach, že nebudou budou ;) a to se postarám :eek:)
 

Deleted User - 18375

Guest
Pupiku: Proč když jsi tedy skončil s moderováním, tak jsi všechny své scripty smazal? Mohl jsi je sem dát a třeba by se jich někdo jiný ujal. Takhle jsi poškodil jen a pouze hráče... :hi
 

DeletedUser32352

Guest
Lokalizace šlechtice

Zdravím, nějak skript na lokalizaci šlechtice už nepotřebuji, stačí přece v panském dvoře kliknout na tučné číslo u Šlechtici k dispozici a v tabulce vidím, kde mám kolik dědků, kolik se rekrutuje nebo je na cestě
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Třeba někteří ještě na tuto novinku verze 8.0 nepřišli ... :pardon
 

DeletedUser

Guest
Prosím, všechny to mrzí, ale zachovejte klid. :) Máme o práci více, jelikož pupík se rozhodl svoji práci radši smazat, než předat. Ale nekalme vodu. Budou nové scripty. Pokud někdo přece jen bude chtít pomoct, může se mi ozvat. :pardon

Poznámka od moderátora: prosím snažte sa držať témy
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru