• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nefunkční skripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Po poslednom update hry nejde script Sbírání souřadnic z mapy

Po aktualizacii na verziu 8.14 prestal fungovat povoleny scrip Sbírání souřadnic z mapy

Vraj to riesi script team.

A pritom to mala byt aktualizacia ktora opravuje chyby.

Verze 8.14

Vážení hráči,

Aktualizace na verzi 8.14 nebude obsahovat mnoho změn, jde hlavně o opravy a údržbu.
Pro všechny uživatele Facebooku, budete moci brzy spojit svůj účet.
Tato možnost nemusí být zobrazena hned po aktualizaci.
Zbytek aktualizace se skládá z drobných oprav a technických vylepšení.​
 

DeletedUser

Guest
Aktualizace neresi problemy scriptu. Ty spise delaji problemy pro jiz vytvorene scripty. Kazda aktualizace muze mit vliv na scripty a ty to pak jiz neumi obejit.
 

DeletedUser18868

Guest
script Sbírání souřadnic z mapy mi funguje pořád stejně nefunguje mi zadání beranů do scriptu který jsem zasílal i na support. Z duvodů dovolené se na mě ovšem ..... z vysoka. Zlatej pupík ten řešil vše hned.
 

DeletedUser

Guest
@Willibald - Opravy ma nastarost Brumlik, ktery je jiz dlouhodobe na dovolene. To neovlivnim.
@mikutd - Pokud se ti nikdo neozval, mas se pripomenout a nikoliv to komentovat na foru, kde to nepatri.
 

DeletedUser18868

Guest
@Willibald - Opravy ma nastarost Brumlik, ktery je jiz dlouhodobe na dovolene. To neovlivnim.
@mikutd - Pokud se ti nikdo neozval, mas se pripomenout a nikoliv to komentovat na foru, kde to nepatri.

Urgoval jsem to tu několikrát i na support ve hře.


Máš u mě velké plus,že s tím konečně někdo pohnul.Dík
 

DeletedUser

Guest
Osobně bych teda ten skript na sbírání souřadnic smazal. Je jednodušší napsat ho znovu, než se patlat s nějakou opravou.

Metoda
Kód:
Array.indexOf
není podporována Internet explorerem < 9

Zápis
Kód:
win.$('body')
je zvěrstvo a nikdo by to takto neměl zapisovat.
 

DeletedUser30198

Guest
Potřebuji funkční ten skript na vyzobávání vesnic z mapy o kterém se tady mluví.

Máte ho někdo? Myslím tím samozřejmě hráče, třeba mikutd.

:cool
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru