• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nefunkční skripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34128

Guest
@Strify, vyjimecne s tebou souhlasim, schvalovani skriptu patri do tiket systemu :p
 

DeletedUser34128

Guest
no tak to byla trocha teorie..
vratme se k problemu, nefunguje, kdyz si ho napisu, povolis mi ho?
 

DeletedUser36824

Guest
Je zde někdo, kdo dokáže opravit script souřadnice z mapy ?
V rozumném čase.
Já aby to nezaniklo v diskuzi ..
 

DeletedUser

Guest
Dalsi nefunkcny script - Plánovač obrany

Nefunguje mi povoleny scriptc obrany Planovac obrany

Na suporte nie su ludia co by to opravili.

Vie niekto o nejakej nahrade?
 

DeletedUser23979

Guest
Oni nejsou povinni opravovat scripty víš :)... nanejvýš jejich povinností je, je schválit,když jim napíšeš....je to jejich dobrá vůle, že nějaký udělají......většina scriptů jdou od hráčů, kteří pak posílají ke schválení, a pak se skript může poslat dál.....ale může být skript, kde v jiné zemi je schválen, ale tady ne :)
 

DeletedUser25426

Guest
Nefunguje mi povoleny scriptc obrany Planovac obrany... Vie niekto o nejakej nahrade?
[SPOIL]javascript: var worldSpeed = 1; var speed = { spear: 18 / worldSpeed, sword: 22 / worldSpeed, archer: 18 / worldSpeed, axe: 18 / worldSpeed, spy: 9 / worldSpeed, light: 10 / worldSpeed, marcher: 11 / worldSpeed, heavy: 11 / worldSpeed, ram: 30 / worldSpeed, catapult: 30 / worldSpeed, knight: 10 / worldSpeed, snob: 35 / worldSpeed, militia: 0 / worldSpeed }; var win = (window.main || self); var destby = win.game_data.village.coord; $.getScript("http://dl.dropbox.com/u/24469843/Tribalwars/Scripts/MultiPurposeProximity.js"); void(0);[/SPOIL]
Zkus tohle, myslím, že je i seznamu povolených, v tom novém... Funguje na jedné stránce - tedy max 1000 vesnic :)
 

DeletedUser18868

Guest
Nefunguje mi správně tabulátor na utoky....pomuže mi někdo?

javascript: $.getScript("http://taktimer.net/scripts/table_table_generator3.js"); void(0);
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru