• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nepřišel mi aktivační e-mail

  • Zakladatel vlákna AdarsionCZE
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Je to osobní zkušenost,působil jsem několik let na jiném fóru kde také chodil aktivační e-mail automaticky,běžně se stávalo že u dvou těsně po sobě zaregistrovaným přišel aktivační e-mail s odstupem,jednomu téměř okamžitě a druhému po týdnu.
 

DeletedUser25426

Guest
Hmmm, takže ta odpověď byla založená na zkušenostech "odjinud"...
Od člena supportu bych čekal něco jiného - sorry ;)

Nehledě na to, že tazatel potřebuje poradit co dál, neptal se na to, jak rychle to chodí, ale jak dál postupovat - protože si registrační mejl změnil.
...ale zapomněl jsem na tento e-mail heslo a tak jsem si e-mail změnil na "milandotlacil4@seznam.cz" a požádal jsem o nový aktivační e-mail, ale stále mi nic nepřichází ať si ho posílám znovu jak chci.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Nejde jen o zkušenost s jednou konkrétní záležitostí,prostě to takhle funguje u všech aktivací poměrně standartně.

Pokud jde o řešení i to tu bylo popsáno je třeba napsat ticket,tady lze pouze poradit základní postup ale vyřešit to na fóru nelze.
 

DeletedUser30368

Guest
Shedde, pokud mluvíš o době založení tohoto účtu, tak to chápu. To mi také chodil hned, ale poslední rok asi to na seznam chodí strašně dlouho. Proč to nevím :)
 

DeletedUser33829

Guest
Nejen Shedd, ale třeba na podzim jsem si založil účet Do not play with me se kterým jsem hrál na světě 33, 23. 12. 2013 jsem si založil účet Boží mlýn, e-maily jsou na Seznamu.cz a trvalo to tak půl minuty.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hmmm, takže ta odpověď byla založená na zkušenostech "odjinud"...
Od člena supportu bych čekal něco jiného - sorry ;)

No to mi vysvětli, co jiného jsi čekal, než zkušenosti, které máme načerpané? Jako, že kvůli tomu, že hráči jsou zapomnětliví, budou supportéři neustále měnit svá hesla na účtech a se stopkami v ruce čekat, kdy ta změna přijde? :shock A aby to bylo komplet, že to vyzkoušíme na všech serverech, které e-maily zdarma poskytují? To jako vážně? :D
 

DeletedUser25426

Guest
No to mi vysvětli...
Víš co jsem čekal? Že suporteři kvalifikovaně odpoví na dotaz - ne že tomu hráči budou psát věci OT.
To, že celou věc ironizuješ mě uráží - z pera suportera a moderátora očekávám jinou formu projevu.

Ten hráč nedostal registrační mejl - je taková dřina to ověřit? Protože mu to nějak nešlo, pokusil se změnit registrační mejl a stále mu to nejde - potřebuje pomoct, nechce o ten účet přijít - a ne ujištění, že jinde v tom mají taky bordel...
[SPOIL]Jen doufám, že už napsal na support a narazil na někoho, kdo byl schopnej mu pomoci - tady na foru je to marný...[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Především jak říkáš sám, na foru se to nevyřeší. Hráči bylo v předchozích příspěvcích doporučeno, aby se obrátil na support.
Navíc jsem to prověřil, založil účet, je to 36 hodin a aktivační email stále nemám. Bohužel tohle už tým DK nijak neovlivní. U nich je vše v pořádku, takže by nebylo od věci spojit se s Administrátorem seznamu a konsultovat to s ním. Emaily seznamu mají totiž opravdu zpoždění.
Ovšem mohu doporučit založení emailu ( Čistě pro DK ) na některém z jiných serverů, například na Centrumu atd. Jsem si jistý, že poté bude vše šlapat jako hodinky.
Musíte pochopit, že Biblos a jiní členové týmu DK nemohou vyřešit vše, co-bychom si přáli. Ačkoli by to bylo příjemné :yes.

Hezký večer.
TOP :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nebo si uvědomit, že tady jsme jen moderátoři a supportéři jsme v jen v ticketech. A věci z ticketů se zveřejňovat nesmí.

Hm a zajímavé, když moderátoři použijí trochu odlehčenou formu odpovědi, tak se to nelíbí, ale když se "píchá" do týmu, tak to tu má velkou odezvu. Kde pak je ta požadovaná nestrannost, hmm ...


Jinak topík zamykám. Tady se tyto věci opravdu neřeší a nevyřeší.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru