• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nesplnitelný úkol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Už dvakrát jsem udělal úkol "Snažší drancování" jde o to, zaútočit pomocí Pomocníka rabování na vesnici. Ačkoliv jsem to udělal už dvakrát a splnil úkol navazující na to (přečíst si o útoku oznámení), stále mi úkol nejde dokončit. Docela mě to brání v posunu k dalším úkolům. Nešlo by, aby mi to Kmenový tým udělal nějak manuálně? Odměna za to žádná není, tak v tom nevidím problém. Napsal bych na support, ale píše mi to chybovou hlášku že stránka neexistuje. Předem díky za rychlou odezvu.
 

DeletedUser

Guest
Už dvakrát jsem udělal úkol "Snažší drancování" jde o to, zaútočit pomocí Pomocníka rabování na vesnici. Ačkoliv jsem to udělal už dvakrát a splnil úkol navazující na to (přečíst si o útoku oznámení), stále mi úkol nejde dokončit. Docela mě to brání v posunu k dalším úkolům. Nešlo by, aby mi to Kmenový tým udělal nějak manuálně? Odměna za to žádná není, tak v tom nevidím problém. Napsal bych na support, ale píše mi to chybovou hlášku že stránka neexistuje. Předem díky za rychlou odezvu.

Ano, na světě 32 dočasně odkaz na support nefunguje. Ale můžeš napsat ticket přes úvodní stránku. O chybě víme a na opravě se pracuje.

K tvé otázce. Útok je splněn pokud v Pomocníku rabování uděláš šablonu, tedy nastavíš jednotky které chceš v jednom rabování vyslat. Pak klikneš na mapu a vybereš cílovou vesnici pro útok. Jednou na ní klikneš a naskočí ti taková ta rozeta s se symboly na poslání útoku, surovin, profil hráče a poslání správy. Mimo jiné se tam objeví i symboly A a B. To jsou ty šablony. Na jednu klikneš (tu co v ní máš nastavené jednotky) a pokud máš dostatek jednotek ve vesnici, okamžitě se ti objeví u dané vesnice sekyra a jde na ní útok. Pokud dostatek jednotek ve vesnici nemáš, naskočí ti červený řádek s touto informací. Úkol je splněný pokud se ti alespoň část útoků bude vracet a ponese alespoň 1 bod od jedné suroviny.:hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jen doplním kolegu:

Celý Tvůj problém však může být jen v tom, jaké šablony používáš. Ve hře jsou dvoje - jedny v nádvoří a druhé v pomocníku rabování. Pokud to zadáváš v nádvoří, pak úkol neplníš. A pozor - pomocníka dostáváte jen na určitou dobu - pokud jeho čas vyprší bez užitku - zůstane nesplněný úkol. A pak je nutné si pomocníka koupit, aby se dal dokončit.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru