• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nevhodný název vesnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41028

Guest
Já se tak trochu divím proč si hráči takové názvy jako marihuana dávají. POkud by to byl někdo kdo se snaží všude upozornit na zlegalizování marihuany tak to pochopím :D , ale pokud ne, tak je tu neomezeně názvů a opravdu nevím co sleduje člověk tím, že si dá do názvu vesnice jméno drogy. Protože jsou drogy v modě? Protože je u nás nemůžu brát? (není o co stát) atd... Skutečně nechápu na co někteří chtějí názvy svých vesnic upozornit a říkám si, že někteří mají IQ tyqe. Jako třeba název vesnice ,,neutocpls,, :D :D to mi přijde docela vtipné
 

DeletedUser41589

Guest
Souhlasím

Také jsem byl zablokovaný za nevhodné slovo ve zprávě ve které jsem k tomu byl přímo vyprovokovaný naprosto stejnou formou urážky. Ban jsem dostal ale jen Já protože zprávu evidentně nikdo nečetl. Ano, support je líný!


Minulý týden si jeden z našich hráčů musel přejmenovat, předchozí nick byl Vocasomut, nevím co je na tom špatné.
Dle mého ho nahlásil nějaký hráč, který si myslel že se ho tím zbavil a support mu dal za pravdu, aby náhodou něco nemusel řešit asi :D

A ještě před tím vůdce akademie měl přeposlat v kmeni hromadku od našeho zakladatele, který tam měl asi 3 sprosté slova, někdo z kmenu ho nahlásil a dostal 24h ban. A zase, support dá ban za kravinu a ještě k tomu prostředníkovi, který za nic nemůže, místo aby když už, tak si dali práci a zjistili od koho to pochází.

Co z toho vychází? Největším problémem jsou zákeřní a závistiví hráči kteří nahlašují každou volovinu aby si usnadnili práci nebo jen tak pro zábavu a druhý problém, buď neschopný nebo líný support, který nehledá vinu ani pravého viníka a hodí to na první oběť co je po ruce.
 

DeletedUser33829

Guest
Biblosova dcera dělá na matrice, takže za flašku rumu lze přepsat vše.:D

Příjmení Vítámvás znám a tedy nepovažuji jej za hanlivé, naopak velice pěkné jako třeba Nebojsa nebo Nehněvajsa.;)

Kamarád mi říkal, že jeho otec má v práci kolegy, jenž se jmenují Nejezchleba a Smetana, a že je hledal šéf a ptal se kde je Nejezchleba se Smetanou.

Čendo, když píšeš o arogantních lidech, tak já jsem znal člověka, byl to už starší chlap, který se jmenoval Pytlík a ten byl tedy velice nepříjemný a sestra má spolužáka co se jmenuje Vozihnoj, to je taky síla a v ČT dělal, možná ještě dělá redaktor co se jmenuje Skočdopole.

Biblosova rada je stejně dle mě k ničemu, protože když chceš, tak si můžeš udělat srandu skoro z každého příjmení a to člověk nemusí mít pejorativní příjmení a to i z křestní jmen, když se stejně jmenuje kocour.:pardon Stačí si vzít politiky a Nečas (špatné počasí), Paroubek, kde si museli vypomoct s angličtinou a přidáním slova (plnou parou back), nebo Zeman. Osobně co mi přišlo velice vtipné je Petr Gazdík a to z toho důvodu, že si TOP 09 hraje na vyšší společnost a v čele má knížete, takže jeho nejvěrnější lokaj, že se jmenuje Gazdík mi přišlo velice vtipné, dokonce v některých posledních volbách toho jeho příjmení využili a vím, že byl ve Zlíně na plakátech, kde měl nějaký lidový kroj a statek, ale vše to bylo jen nakreslené (mohli se zmoct navíc) a nějaký nápis ve smyslu, že správný gazda ví jak hospodařit. A tím jsem u toho co jsme řešil už u obcí, že dnes slovo gazda asi už moc lidí nepoužívá, záleží asi na oblasti, ale Slováci to myslím používají dodnes hojně. Takže i ta hanlivost příjmení se časem mění, myslím že jmenovat se Teplý by dříve hanlivé nebylo, naopak bych za hanlivé považoval třeba Straka či Kalousek a to bez ohledu na to, že tu máme takové jmenovce, kteří se ne moc pěkně vybarvili, ale to už jsou konkrétní lidé, ne příjmení samo o sobě.

Když jsem byl na podzim u zubařky na preventivní prohlídce, tak tam byl malý kluk s otcem, mohl mít tak pět, šest let, a když byl u zubařky, tak začal řvát, v čekárně nás bylo tak pět, šest včetně jedné ženské narozené roku 1935, a schválně jsem se díval na všechny lidi a všichni se smáli, kromě mě a to mě zuby nebolely. Vzpomínám si, když jsem byl ve dvanácti na tetanovce, tam se jeden kluk taky rozplakal a hodně, v čekárně z toho měli opět lidi srandu. Lidi jsou i bestie.:blush
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Za flašku rumu ne, ale za správní poplatek ano. :hi A ve hře přejmenováváme taková jména zcela zadarmo ...;)
 

DeletedUser39609

Guest
Biblosova dcera dělá na matrice, takže za flašku rumu lze přepsat vše.:D

Příjmení Vítámvás znám a tedy nepovažuji jej za hanlivé, naopak velice pěkné jako třeba Nebojsa nebo Nehněvajsa.;)

Kamarád mi říkal, že jeho otec má v práci kolegy, jenž se jmenují Nejezchleba a Smetana, a že je hledal šéf a ptal se kde je Nejezchleba se Smetanou.

Čendo, když píšeš o arogantních lidech, tak já jsem znal člověka, byl to už starší chlap, který se jmenoval Pytlík a ten byl tedy velice nepříjemný a sestra má spolužáka co se jmenuje Vozihnoj, to je taky síla a v ČT dělal, možná ještě dělá redaktor co se jmenuje Skočdopole.

Biblosova rada je stejně dle mě k ničemu, protože když chceš, tak si můžeš udělat srandu skoro z každého příjmení a to člověk nemusí mít pejorativní příjmení a to i z křestní jmen, když se stejně jmenuje kocour.:pardon Stačí si vzít politiky a Nečas (špatné počasí), Paroubek, kde si museli vypomoct s angličtinou a přidáním slova (plnou parou back), nebo Zeman. Osobně co mi přišlo velice vtipné je Petr Gazdík a to z toho důvodu, že si TOP 09 hraje na vyšší společnost a v čele má knížete, takže jeho nejvěrnější lokaj, že se jmenuje Gazdík mi přišlo velice vtipné, dokonce v některých posledních volbách toho jeho příjmení využili a vím, že byl ve Zlíně na plakátech, kde měl nějaký lidový kroj a statek, ale vše to bylo jen nakreslené (mohli se zmoct navíc) a nějaký nápis ve smyslu, že správný gazda ví jak hospodařit. A tím jsem u toho co jsme řešil už u obcí, že dnes slovo gazda asi už moc lidí nepoužívá, záleží asi na oblasti, ale Slováci to myslím používají dodnes hojně. Takže i ta hanlivost příjmení se časem mění, myslím že jmenovat se Teplý by dříve hanlivé nebylo, naopak bych za hanlivé považoval třeba Straka či Kalousek a to bez ohledu na to, že tu máme takové jmenovce, kteří se ne moc pěkně vybarvili, ale to už jsou konkrétní lidé, ne příjmení samo o sobě.

Když jsem byl na podzim u zubařky na preventivní prohlídce, tak tam byl malý kluk s otcem, mohl mít tak pět, šest let, a když byl u zubařky, tak začal řvát, v čekárně nás bylo tak pět, šest včetně jedné ženské narozené roku 1935, a schválně jsem se díval na všechny lidi a všichni se smáli, kromě mě a to mě zuby nebolely. Vzpomínám si, když jsem byl ve dvanácti na tetanovce, tam se jeden kluk taky rozplakal a hodně, v čekárně z toho měli opět lidi srandu. Lidi jsou i bestie.:blush

Víš mě nejde o ty konkrétní případy jako takový...jde mi o princip...
Já třeba pojmenovávám svoje vesnice po jejich posledních majitelích (pokud je znám...když zaberu barbarku kterou po sobě nechal její první majitel...tak jsem nezjistil jak se dopátrat jeho jména)...a já to beru tak...že je to něco jako památník na jejich počest...že díky nim jsem zase o vesnici bohatší...ale někoho by to klidně mohlo urazit...protože by to vzal jako posměšek vůči jeho schopnostem ubránit vesnici...
A pravidla kdy support určí co je urážlivé a co ne...a u názvů který jsou kontroverzní jsou raději tvrdší než u názvů který můžou urazit mnohem více lidí jsou zase schovívaví... :(

Co se týče příjmení...tak si nedokážu představit že bych měl na dveřích jmenovku "Vítámvás" (jmenoval se tak náš školník na střední)...i tehdy v náctiletém období mého života mi to přišlo dosti legrační...ale neznamenalo to že si z jeho jména budu dělat legraci...nebo si jej brát osobně...

Třeba v posledním týdnu jsem na S32 zabíral hráče "Valik" a ten si po pár útocích přejmenoval vesnice a nazýval mě tam zbabělcem...a i když to mělo význam urážky...tak jsem se neurazil a neběžel jsem za maminkou (v tomto případě k supportu) si postěžovat že mě uráží...prostě jsem ho zabral...přejmeenoval vesnice podle jeho NICKu a tím to pro mě zhaslo...

Lidi kteří se ocitnou pod útokama a útočníka pak častují urážkami jsou na DK bohužel zcela běžně k zastižení...ale podle mého názoru se nemají trestat...ale spíš litovat...protože tím ukazují že jejich IQ zdaleka nedosahuje nějakých vysokých hodnot... :(
Nahlášení takového uživatele považuji za snížení se na jeho úroveň...a to je pro mě nepřípustné... :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nemusel, s mým dědečkem chodili do školy spolužáci, které pan učitel vyvolával v tomto pořadí:

Zajíc, Vyskočil, Porazil, Kříž k tabuli ...

Ale znám to jen z vyprávění. :D
 

DeletedUser33829

Guest
Nevymyslel jsem si to, Hynku, opravdu mi to tak řekl před pár lety kamarád, že se to stalo jeho otci v práci.

Čendo, tak příjmení Vítámvás je v některých případech legrační, hlavně při představování by mohlo dojít k nedorozumění, ale na to asi příslušníci příjmení budou zvyklí a můžou to udělat tak, aby k nedorozumění nedošlo.
Já to vždycky tak trochu rozvedu a uvedu příklady, ve stručnosti jsem chtěl říct, že prostě srandu si můžeš udělat z čehokoli a šlo by pokračovat na daná témata dále, ale bylo by to už hodně mimo téma této záložky... možná škoda.
Kdyby si po mně hráč pojmenoval vesnici, kterou mi dobyl, tak bych to bral jako provokaci, ale na support bych ho nehlásil. To máš těžké a bylo to rozebíráno mockrát, žádný seznam nevhodných jmen nedostaneš, protože by se tím musel support hodně dlouho snažit a taková práce se jim dělat nechce, a pak by zjistili, že stejně na některá slova zapomněli, taky záleží i na kontextu a nakonec bohužel i na subjektivitě daného člověka, co rozhoduje.

Ještě tedy jedna věc, kterou sem vsunul Roads a na kterou nikdo nereagoval, nikdy jsem to nepsal, ale v reálu to pár lidem odsud říkal, když jsem poprvé viděl, že tu má někdo jméno zelí, tak mě první napadla právě marihuana a dával jsem si to s tím do souvislosti, dnes už mě to neasociuje, ale když jsme u těch názvů, tak i zelího nick lze brát jako propagandu drogy. Ale když jsem se na to ptal Pražanů, tak mi tvrdili, že pojem zelí pro marihuanu neznají, tak nevím, jestli byli nevzdělaní nebo je to rozšířené jen někde. Jiný kraj, jiný mrav, někde to balí do papírků jak v USA, jinde to dávají do skleněnek.:pardon Tohle mi přišlo vždycky zajímavé a jako mezery v zákonech, že je možné skleněnky a bonga kupovat zcela legálně, přitom to slouží ke konzumaci nelegální drogy, ještě jsem neviděl a neslyšel, že by to někdo používal na tabák, nedávno v trafice si borec kupoval hned tři skleněnky, asi pořádal párty.:clown
[SPOIL]
Roads napsal/a:
Protože jsou drogy v modě? Protože je u nás nemůžu brát? (není o co stát) atd...
Co kecáš, že je nemůžeš brát, to je nejdostupnější komodita i ve vesnici, kde nemají obchod s potravinami seženeš dnes pervitin. Mně se v uvozovkách líbila naivita Pražanů, kdy si někteří mysleli, že drogy jsou dostupné jen v Praze či velkých městech. Co nemůžeš brát? Můžeš brát všechno, nemožné ihned a zázraky do tří dnů.;) A že po západu sllunce je Václavské náměstí je v okupaci dealerů je něco co ví v Praze i důchodci, jen se to moc nedozví moc mimo Prahu.
[SPOIL]
Všichni jsou feťáci a smažky, ale zajímalo by mě co by takoví lidé říkali, kdyby to byli jejich děti, to už by žádné fetky na odstřel nebyli (zase tu tak nějak řeším to pokřivené lidské uvažování). Právě na s33, kde jsem nakonec dostal od supportu permaBAN, tak tam jsme měli v kmenu člověka co psal, že bere drogy a právě Adams Hahn a další tam začali do něho šít, tenkrát mě tak rozpálili, že je od té doby nesnáším a právě to byla inspirace k složení několika básniček, které mi tu smazali, ale na SK jsou dodnes, Lamač si vzpomene, kmen vedl, Adams Hahn ten můj atak neunesl a odešel z kmene, pak mi vyčítali, že rozbíjím kmen, za to že jsem se zastal hráče proti většině kmenu. Dal bych jim otestovat lulánky, pod svícnem je největší tma.[/SPOIL][/SPOIL]

Holá skutečnost, žádná propagace, až mi to bude chtít někdo smazat. Třeba ty informace někdo využije až mu odrostou děti, vnoučata.:D:pardon
 

DeletedUser39609

Guest
No vidíš...teď jsi uhodil hlavičku na hřebíček...pro support by bylo moc pracné kontrolovat kontext užití slov...
 

DeletedUser2005

Guest
...já jsem si před pár lety dal trochu práci a hledal jsem příjmění,ze kterých by se dalo vytvořit něco ucelenějšího...co psal biblos o Zajícovi,Vyskočilovi atd je skoro totožné s tím,co jsem objevil...třeba takové Potkal,Žebral,Nedostal,Přecechtěl,Dohonil,Složil,Píchal...:D...a to je jen třešnička na dortu...po asi dvouhodinovém pátrání jsem dokázal kompletně vybavit svépomocnou dílnu nebo garáž...
Svěrák,Majzlík,Palička,Klíč,Pilník,Dláto a další a další...:wacko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru