• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nevyžádané podpory

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,

neustále nám jeden hráč posílá podpory do všech vesnic, chodí jich několikrát denně mraky.

Posílá jen jedno kopí všem hráčům do všech vesnic.

Nechci tu polemizovat, jestli to má v hlavě v pořádku, ale rád bych věděl, jestli je nějaká možnost, abych mohl tyto nevyžádané podpory nějakou blokací odmítnout.

Hraju sice kmeny moře let, ale nikdy jsem se s tímhle nesetkal, tak se raději ptám, protože neustále kazí hru a jestli to tak půjde dál, tak raději hrát nebudu.

Když už si platím docela dost peněz za hru, nepřeji si,aby mi ji podobné individuum kazilo.Už jsme z toho rozladěni všichni!!

Děkuji za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

nevím o způsobu, jak tomu zabránit ... jedno je jisté, buď se jen baví na váš účet a prudí, nebo k vám chce dostat tzv. hlídky, které si zpravidla zasílají hráči, kteří spolupracují a takto o sobě vzájemně zjistí, že jsou pod útoky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jinak jsem zapomněl napsat, že ten hráč je z cizího kmenu.
To bych chápal, jenže oni neútočí, jen se tím baví.Ale mě to nebaví.Je to sprosté a hloupé a INNOGAMES by mělo přemýšlet, jak takovému chování některých jedinců zabránit.
Ta blokace hráče by měla být se vším všudy.
Jediná možnost asi bude ho zničit, jenže on je vzdálen 15 hodin s kopími, prostě je smutné, že agresoír je tu chráněn a obránce neustále znevýhodněn.

To samé je třeba to, že hráč se ráno probudí a je bez vesnic, protože mu je sebere člověk, který útočí ve 3 ráno.
Tomu by se mělo zamezit také.

Přesto děkuji za odpověď, i když nepotěšila
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Návrhy změn směřuj do patřičného vlákna, tam se k tomu případně vyjádří administrátor.

Jinak jsem nepsala o útoku, ale o podpoře a pochopila, že je z cizího kmene.
 

DeletedUser

Guest
OK, neporozuměli jsme si. Děkuji tedy za odpověď, opět mi jde mraky podpor, ale to se tedy smí, takže se loučím a může se to tu smazat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
To samé je třeba to, že hráč se ráno probudí a je bez vesnic, protože mu je sebere člověk, který útočí ve 3 ráno.
Tomu by se mělo zamezit také.

Přesto děkuji za odpověď, i když nepotěšila

Tak tady bych nic nerušil, nevim co je na tom špatného. Obránce je chráněn nočním bonusem.
 

DeletedUser

Guest
Když je dopad v 8:00:01 tak není.Takže poslat na někoho útoky uprostřed noci, tak tedy OK, ale měl by být při dopadu ten noční bonus alepsoň zohledněn.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já teda nevím ... říkám si ok, respektuju Tvůj názor, ale přijde mi to, že noví hráči by chtěli všechny vymoženosti, které vůbec přijdou člověku na mysl. Mnoho věcí jim přijde nefér a přitom si neuvědomují, že je to středověká hra. Ve středověku se dělala různá zvěrstva včetně nočních přepadů měst, vypalování když se muži vzdálili, drancování ...

Hráči, kteří zažili začátek DK by mohli vyprávět, jak zadávali BB kódy ručně a vztahy ve kmenech byly o něčem jiném.

Nesouhlasím s tím, že by hráč neměl mít možnost v noci poslat útoky :)

edit.: necituj, pokud bezprostředně reaguješ, použij tlačítko odpovědět, děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
re Tractor:

Nechápu tvoji řeč, tento noční bonus je už zaveden na DK přes 8 let.
A ti co prostě nechtějí spát, tak si prostě počkají, a odešlou útoky i v noci.. (někdy i já :D )

Pochybuji, že noční bonus bude někdy zohledněn.
Všichni hráči si zvykli, a teď i musíš ty.
 

DeletedUser

Guest
Já to vím, hraju od S7, ale přijde mi to prostě nefér celou dobu.Co je na tom divného?jasně, že jsme si zvykli, ale třeba děti se ráno probouzí bez vesnic, protože dospělí, co se vrací v noci z hospod útočí.

Tak jo, omlouvám se, že jsem to sem dával.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru