• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nevyžádané podpory

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vedeme tady diskuzi a je to o názorech. Pokud takový máš, tak si za ním stůj a neomlouvej se, přece o nic nejde, ne?
Pravda je ta, že je málo pravděpodobné, že by se nočním útokům úplně zabránilo.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já to vím, hraju od S7, ale přijde mi to prostě nefér celou dobu.Co je na tom divného?jasně, že jsme si zvykli, ale třeba děti se ráno probouzí bez vesnic, protože dospělí, co se vrací v noci z hospod útočí.

Tak jo, omlouvám se, že jsem to sem dával.

Ti dospělí co se vrací z hospod se náhodou docela dobře mezidefují :D už jsem poslal dost útoků s dopadem hned po skončení nočního útoku a zatím mě vždycky defovali, ono dneska spousta lidí v těch 8:00 nespí, buď ještě spát nešli a nebo už jsou na cestě do práce apod. a prostě to mezitím stihnou defnout, mobil taky dělá hodně práce i když nechceš aby tě v 5 ráno budilo že na tebe někdo posílá útok, to je fakt :D
 

DeletedUser40852

Guest
Mně zase přijde nefér útočit ve všední dny dopoledne, když jsou normální lidi v práci bez možnosti jít na DK. Ze své zkušenosti vím, že zákaz nočních útoků chtějí hlavně ti, co buď nechodí do práce, nebo dělají v kanceláři a mají přístup na DK i přes den.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pokud pracuješ v kanceláři, máš možná k dispozici internet, ale pokud děláš třeba účtařinu, tak se na DK během šichty nepodíváš, pokud nechceš být vyhozen. Firmy mnohé stránky blokují, navíc sledují, jestli je pracovník na pracovních stránkách, nebo na jiných. Takže ten, kdo může přes den na DK je nejspíš žák, student, nebo IT technik nebo soukromník. Nebo člověk mimo pracovní proces. A pak ještě ti, co dělají na směny.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Biblosi, dneska existují smartphony a v každém menším městě je 4G síť takže DK není problém zvládat z mobilu :cool spíš je horší takový to nemám čas jako že hrozně dlouho dělám nějakou činost a ani nepomyslím že bych se na ten mobil podíval, prostě čas utíká rychleji než si člověk stihne všimnout je o 5 hodin víc.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Idealisto - myslíš, že můžeš sedět 8 hodin v kanceláři a hrát DK, byť na telefonu? Zaměstnavatel si snadno zkontroluje, kolik máš zaúčtovaných faktur, a když je jich málo, je mu jasné, že jsi celou dobu nepracoval. Kdo se nechá vyhodit kvůli hraní her?
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ne znám tu situaci, člověk nemůže "hrát" dejme tomu ti zavibruje mobil tak uhneš s armádou nebo pokud máš pů tak si hodíš žádost na jednotky z jiných vesnic, to je tak maximum co se dá, pokud se na tebe valí 100 útoků na mnoho cílů tak si celkem v háji, můžeš leda zkusit někomu dát zástup, já se vždycky snažím improvizovat co jde, u mně spíš nastává situace co jsem zmiňoval výše, nesleduju čas aktivně se něčemu věnuju a najednou se divím kolik času uteklo.
 

DeletedUser40852

Guest
Koukám, že se tu zase bavíte o ničem. Myšlenka zněla, že noční útoky odsuzuje ten, kdo má na DK přístup přes den. A je úplně jedno, jakym způsobem se tam dostane.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Myslím, že spíš ostatní chtěli říct, že každému vyhovuje něco jiného. Vždy bude někdo, kdo nehraje přes noc a hraje jen přes den, ale také vždy bude někdo, kdo to má obráceně. Hold, nikdy se člověk nezavděčí všem. :cool
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Musím říct, že já osobně taky moc neuznávám lidi, kteří v nelidských časech posílají útoky a "normální člověk" když na to přijde, tak je už bez vesnic. Zároveň ale neuznávám lidi, kteří mají nastavená nějaká ta upozornění, že na ně jde útok... Ani jedno z toho by nemělo existovat, protože to pak dle mého názoru není regulérní hra. A ta druhá věc, tedy automatická upozornění, to je z pohledu regulérnosti ještě horší než to posílání útoků v nelidských časech.

Já jsem se kdysi dávno podobnou otázkou taky trochu zabýval. Po uvažování jsem dospěl k názoru, že jedním ze způsobů řešení by bylo nastavení nočního režimu na svět (kdo neví, co to běžně je, ať si to najde třeba na Wiki). S tím, že ten noční režim by byl nějak upravený...
1) Lze nastavit mnoho nočních režimů dopředu. Všechny noční režimy je nutno nastavit na aspoň 168 hodin dopředu. Není-li zvolen, spustí se základní automatická předvolba, tedy 00:00-8:00.
2) Noční režimy daného hráče v následujících 168 hodinách jsou viditelné všem.
3) Minimální délka 1 NR: 6 hodin
4) Maximální doba v nočním režimu během 1 dne: 12 hodin
5) Minimální rozestupy mezi 2 nočními režimy: 4 hodiny
6) Minimální doba v nočním režimu během 1 dne: 6 hodin
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru