• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nevyžádané podpory

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
nevím co je špatného na tom že mi zavibruje v kapse telefon když na mně jde útok nebo mi někdo píše :) nebýt toho občas bych by se do hry nepodíval víc jak 12 hodin protože prostě mám úplně nahuštěnej program, taky to tak vypadá když mi dojde baterka :D prostě žijeme v moderní době a využíváme moderních způsobů :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Tato hra má být o aktivitě... Ne právě o té hyperaktivitě v nelidských časech, ale prostě normálně být aktivní a na PC. Správce účtu, automatická upozornění na útoky, částečně i pomocník rabování, hraní přes tablety a mobilní telefony a další věci - to vše nahrazuje skutečnou aktivitu a takto by DK fungovat neměly. Bohužel již dlouhou dobu je tento trend patrný a spolu s tím i klesá lidí jako jsem já, kteří uznávají tradiční hodnoty. Už jsem to někde rozebíral, bylo mi Adrianou řečeno, že "pokrok je nutný", načež jsem odůvodnil, že mnoho věcí, které se jeví být pokrokovými, pokrok jako takový neznamenají, tak nač to tu vypisovat znovu :)
Je bohužel známá věc, že většina lidí se chová tak, že když něco používá, tak to automaticky obhajuje. To pak nemá pořádná diskuze moc smysl, protože se zužuje na péči o vlastní blaho a prosazování vyhovujících věcí...
Já taky na S40 byl aktivní skoro furt a doháněl k šílenství partu lidí, co se chovala podobně a ještě jim vždycky chodilo, že na ně jdou útoky. Ale to přece není důvod k obhajování různých takových praktik. Zkus si někdy být tím "běžným, normálně aktivním hráčem", zkus nevyužívat různých funkcí, které ti zkracují čas trávený u DK (PÚ si klidně nech), a poznáš skutečnou hru a budeš mluvit jinak. Ale zas by to bylo jen proto, že "ty tak hraješ", ne proto, že tak svět má fungovat a že je to správné.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru