• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

  » Vytvořit účet na fóru

Nová budova - Strážní věž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
První myšlenka budovy padla již v roce 2014 a nyní jsme se rozhodli udělat něco, co jsme již hodně dlouho neudělali: přidat novou budovu!

Aktivním hráčům určitě neuniklo, že jsme se o budově již párkrát zmínili na facebooku či v InnoGames TV, takže to pro vás možná nebude tak velké překvapení, že nová budova je: Strážní věž!

watchtower_1_w200px.png
watchtower_2_w200px.png
watchtower_3_w200px.png


Strážní věž je zbrusu nová budova ve vesnici a nenahrazuje žádnou již stávající budovu. Strážní věž má funkci, která pomůže začínajícím i zkušenějším hráčům filtrovat informace o útocích, které jsou v jejím dosahu, a to hráči ocení nejvíce zejména od poloviny hry až do konce. Jednoduše řečeno, strážní věž zjistí útoky a automaticky je označí s nejdůležitějšími informacemi. Zkušenější hráči mohou samozřejmě získat více informací tím, že budou útoky sledovat přímo od chvíle jejich odeslání.

Samozřejmě postavit tuto budovu bude poměrně nákladné a proto je potřeba zvolit dobré strategické umístění, nezapomeňte, že se jedná o budovu, takže může být určitě také terčem nájezdu katapultů a může být zničena.watchtower_screen.jpg
watchtower_map_browser.jpg
Zde máte detailnější informace o tom, jak strážní věž funguje:

 • Každý útok, který je v dosahu strážní věže, je označen podle velikosti armády a informace o tom, zda-li obsahuje šlechtice.
 • Neovlivňuje to pouze útoky, které jdou na vesnici se strážní věží, ale také útoky, které prochází dosahem strážní věže na jinou vesnici.
 • Informace o útocích jsou uchovávány a to i v případě, že se útok aktuálně už bude nacházet mimo dosah strážní věže.
 • Útoky jsou označeny v přehledu přicházejících útoků, u hráčů s aktivním prémiovým účtem jsou zobrazeny v náhledu vesnice.
 • Dosah věže může být zvýšen díky vylepšování budovy.
 • Maximální lze vystavit budovu na stupeň 20.
 • Požadavky na výstavbu jsou stejné jako u kostela (hlavní budova 5, selský dvůr 5).
 • Na prohlížeči se zobrazí dosah strážní věže na mapě. Hráči, kteří hrají přes mobilní aplikace, musí použít obrazovku náhledu strážní věže.
 • Nová budova nebude zavedena na již rozehraných světech.

Podrobnější informace (včetně konkrétnějších čísel!) lze nalézet na naší Wiki. Pro ještě lepší přehled, jsme si připravili krátké video, kde vám ukážeme, které všechny funkce tato nová budova do hry přináší!

(video je v angličtině s českými titulky)Doufáme, že si novou budovu a její funkce užije. Těšíme se na to, jak to ovlivní vaší strategie a celkové výsledky z jednotlivých bojů.

Nezpomeňte nám také napsat váš názor do diskuzní sekce, rádi si jej přečteme!

DK Wiki

Více informací o této novince se dozvíte na naší DK Wiki » Strážní věž.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru