• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová grafika ve zprávách, změna prof. obrázku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
No toto je hrozné a ani si to zmeniť neviem :mocking A teraz som bez obrázku:mad:angry
 

DeletedUser40858

Guest
Mě to pro jistotu obrázek neukazuje vůbec :D opravdu nechápu smysl změny obrázků, svoboda mizí
 

DeletedUser33666

Guest
Místo povzbuzení do hry znechucení

Porušit vlastní pravidla a ještě tak stupidním způsobem je opravdu unikum :) Zatímco jinde dávají vánoční bonusy tohle je za trest :)
 

DeletedUser4396

Guest
???

No to je teda docela spatnej joke tohle ... vypnout, smazat a viniky ztrestat !
 

DeletedUser24902

Guest
http://kolobok.us/smiles/icq/biggrin.gif

Doufám že se vše vrátí do normálu jak bylo dřív,nebo nám dá aspoň možnost vybrat si.Nelíbí se mi že mi někdo určuje co mám v profilu za obrázek když platím svoji hru.
 

DeletedUser36491

Guest
Zdravím,

chci se omluvit za způsobený problém, který se udal při nahrávání nové verze 8.30.
Chyba nám byla již nahlášena a na jejím odstranění se intenzivně pracuje.

Není to tedy tím, že by se někdo nudil a záměrně vám změnil obrázky.

Děkuji mnohokrát za pochopení a trpělivost a žádám, abyste při vyjadřování na fóru dodržovali pravidla fóra.
 

DeletedUser34317

Guest
Dobrá, ale to nevysvětluje proč nám tam nahodili obrázky, které propagují drogy, sex a rasovou nenávist :D
 

DeletedUser36491

Guest
Na tuto otázku bohužel neodpovím přesně.
Předpokládám však, že systém přeházel všem hráčům obrázky v profilech a kmenech.

Ještě jednou se omlouváme a prosíme o strpení.
 

DeletedUser34259

Guest
Vidím zde pár omluv od supportu, ale opravdu by byl takový problém tuto omluvu poslat všem hráčům do hry? Ono jich sem totiž moc nechodí
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru