• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nová pravidla

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11941

Guest
Jo je to v pohodě. Je tam hodně věcí který lidi jen tak nepoužívaj, ale budíž.
 

DeletedUser

Guest
§2

V tomto vidím problém, vím ,že je to myšleno dobře ,ale dost to omezuje hru. Již jsem se osobně setkal s problémem,že jsem chtěl útočit na jiného hráče a teprve při tom jsem zjistil ,že je na stejném IP čísle ,protože používáme stejného provideraWiFi i když jsme od sebe daleko min 30 km a vůbec se neznáme-toto může nastávat dosti často

Jo, tohle je špatný, protože když někdo lítá na netu jako my (každé připojení = jiná IP, náhodná), tak to asi klesne počet kráčů DK někde o čtvrtinu :(
 

DeletedUser2029

Guest
Díky za pravidla a uvolnění veřejné diskuse.

--------
Takže:

§3
Zástup v dovolené (ZvD)
...
1) Zneužití zástupu v dovolené je zakázáno.
Postrádám definici, co je chápáno slovem "zneužití". Vidím následný seznam, co smím či nesmím dělat při ZvD. Ale pod slovem "zneužití" si obecně může každý hráč (i support), klidně i v dobré víře, představit naprosto rozdílné věci.

Z mého pohledu je 1. bod buď zbytečný (nicneříkající), anebo velmi špatně definovaný. Z toho by v budoucnu mohly vyplynout zbytečné hádky, co si hráči či support pod zneužitím představují.
 

DeletedUser3219

Guest
jsem moc rád, že je z pravidel konečně zřejmné, jak nakládat s účty hráčů, co končí v režimu ZvD.

Jenom si z této pozice dovolím doplnit, že celý §10 je vlastně v rozporu s ustanovením §3 odst.5.

Osobně považuji toto ustanovení (§3 odst.5.) za nadbytečné a matoucí. Je možné za poškození účtu považovat nečinnost, nebo jenom neschopnost? co když Vám dá někdo beze slova zástup, 2 týdny se neozve, začnete jeho vesnice rozpouštět do kmene a pak za to budete potrestáni?

Domnívám se, že pokud někdo svěří svůj účet komukoliv, je to jeho problém a měl by nést důsledky. Přijde mi směšné trestat někoho za ZvD, když napčíklad neoprávněné rozpuštění kmene, nebo smazání fóra kmene trestné není ( a není dokonce ani dohledatelné). (imho, nějaká konzole na to, kdo co z fora promazal by se určitě hodila :))
 

DeletedUser12851

Guest
Spam

Spam – Bezcenné zprávy, které svým obsahem uživatele zpravidla obtěžují nebo zdržují. Např.: Nadpis zprávy je třeba “Ahoj” a text zprávy je “ffffffjjjjjjjjjjjjkkkkkkkkkklllllllllllvvvvvvdd dd”, apod.

Todle bych povolil,řek bych že dost lidí to může používat třeba na to že zjištuje jestli je ten druhej online, když třeba nemá PÚ. Pokud by tim někdo někoho obtěžoval, tak ho ten druhej může jednoduše zablokovat ( příjem zpráv ) a jednou to snad každej přežije..:eek:)
 

DeletedUser3

Guest
Díky za pravidla a uvolnění veřejné diskuse.

--------
Takže:


Postrádám definici, co je chápáno slovem "zneužití". Vidím následný seznam, co smím či nesmím dělat při ZvD. Ale pod slovem "zneužití" si obecně může každý hráč (i support), klidně i v dobré víře, představit naprosto rozdílné věci.

Z mého pohledu je 1. bod buď zbytečný (nicneříkající), anebo velmi špatně definovaný. Z toho by v budoucnu mohly vyplynout zbytečné hádky, co si hráči či support pod zneužitím představují.
Je o to, že jsou případy, kdy zástup za nepřítomnosti majitele, píše nevhodné zprávy, či nechá rozdat vesnice atd. Je toho spousta. Co je zneužití účtu, je většinou jasné, hlavně ze strany majitelů, když toto hlásí.
 

DeletedUser1091

Guest
§2
Více hráčů na jednom internetovém připojení

1) Po dobu sdílení internetového připojení a ještě 24 hodin poté, není dovoleno jakékoliv vzájemné působení mezi účty. Tím se rozumí vzájemné zasílání surovin, podpor, vzájemné útoky, koordinované (společné) útoky na jeden cíl resp. hráče, koordinovaná popora (surovinami i vojenskými jednotkami) jiného hráče nebo jiné působení, které by mohlo vést ke zvýhodnění jednoho nebo obou těchto účtů.

V tomto vidím problém, vím ,že je to myšleno dobře ,ale dost to omezuje hru. Již jsem se osobně setkal s problémem,že jsem chtěl útočit na jiného hráče a teprve při tom jsem zjistil ,že je na stejném IP čísle ,protože používáme stejného provideraWiFi i když jsme od sebe daleko min 30 km a vůbec se neznáme-toto může nastávat dosti často

Tohohle se taky malinko obavam... Hraju z prace, nekdy taky na ruznych wifi free spotech, tezko budu obchazet celou restaruraci, jestli tam ciste nahodou nekdo nehraje kmeny. Natoz se ptat sefa v praci :-D
Otazka je, jak se realizuji tresty, jestli je hraci sance vec vysvetlit a nebo je hned bloknuty nebo smazan. Nekdy ten blok vyjde nastejno.
 

DeletedUser16071

Guest
jak si psal
• Rasistická, nelegální, nevhodná nebo reklamu propagující jména povedou k okamžitému hernímu BANu. Jména jako "Adolf Hitler" nebo "pedofilní násilník" vedou k okamžitému vyloučení ze hry bez nároku na vrácení peněz za nákup prémiových bodů.

můžou mít jména vesnic něco společného se skinheads nebo ne a ještě jestli můžu mít na profilu text písničky od skupiny orlík
 

DeletedUser

Guest
internetove spojeni

no tak me se nelibi ten problem s internetovym spojenim asi pred tydnem nekdo sebral vesnici memu brachovia je sem mu nemoh pomoc bo bydlime ve stejnem baraku:mad: co je to za blbost mohli byste dovolit aspon podpory sem mnohem silnejsi nez bzl muj bracha a moh sem mu pomoct ale te vase nektere pravidla sou na nic tak bych byl rad kdybyste udelali neco s tim int. spojenim nejlepe ho uplne zrusili :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru