• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nová pravidla

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser843

Guest
Že z toho admini maj procenta když o prázdninách naháněj hráče do kaváren , přiznejte se :rolleyes:

No ako inak:D A na Silvestra sa za tie peniaze chodíme lyžovať do Aspenu:rolleyes:

Otazka je, jak se realizuji tresty, jestli je hraci sance vec vysvetlit a nebo je hned bloknuty nebo smazan. Nekdy ten blok vyjde nastejno.

Ano, hráč má vždy šancu vysvetliť, od toho je tu možnosť "Protest". Ten problém, ktorý popisuješ sa sem tam stáva, za to môže internetový provider.

ale te vase nektere pravidla sou na nic tak bych byl rad kdybyste udelali neco s tim int. spojenim nejlepe ho uplne zrusili :)

Bez pravidiel sa hrať nedá, koho by to bavilo. Kebyže sa zruší povinnosť nastavenia zdieľania internetového spojenia viacerých ľudí na jednej sieti, tak tu do zajtra máme o 100 000!!! účtov viacej, pretože by si každý založil aj 10 účtov, júú to by bola sranda...


---------

Mimochodom v jednu chvíľku bolo na fóre cez 1000 ľudí, ale z toho len cca 60 registrovaných..

Registrácia na fórum je veľmi veľmi jednoduchá a trvá tak 5 sekúnd, tak nebudte lamy a zaregistrujte sa, lebo vám do rána odpadne ruka:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny.

Tak tu máme zase několik dalších názorů. Jakmile sesmolím dohromady všechny připomínky, vrhnu se na odpovídání a pudem do další verze pravidel. To znamená, že vždy jednou za čas odpovím najednou na hromadu připomínek :D Doufám, že všichni souhlasí.

Jen na okraj. Ohledně "změn". Jsem přesvědčený o tom, že barevně vyznačovat, co se změnilo je docela krkolomné. Museli bychom stejně dát staré a nové verze vedle sebe, aby bylo přesně vidět, k jakým změnám došlo, takže by se délka textu pravidel tady na fóru zdvojnásobila a to už by nečetl opravdu nikdo.

Jde hlavně o to, že pokud máte nějaké neblahé zkušenosti s tím či oným pravidlem, to si prostudujte a v případě, že se vám nebude zdát, vyjádřete se k tomu.
Další věc. Pokud jste se ve hře či v pravidlech setkali s něčím, čemu nerozumíte, přečtěte si příslušné pravidlo a pokud vám pořád nebude jasné co a jak, vyjádřete se k tomu.

Lama, noob. ... Věřím, že příspěvek k tomuto byl myšlen smrtelně humoně ;)... Lama nebo noob lze přeložit jako "nováček, který ještě hru zcela nezná a proto dělá chyby". Z mého pohledu v tom problém nevidím :)

Další věc. Standart a standard. Správně je samozřejmě druhá možnost. Omlouvám se :)

Šmarjá to bude práce ... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3

Guest
Tak definujte, co vše že zneužití je. Třeba, cokoli si majitel usmyslí, že se mu nelíbilo. Teď jsi přesně narazila přesně na to, že oba hráči - oba v dobré víře - budou něco dělat, ale jeden to bude považovat za zneužití a druhý naopak za pomoc. Tak prostě napište, že majitel má vždy pravdu.

"je toho spousta" - no právě. Cokoli si support následně usmyslí, tak prostě prohlásí za "zneužití" a sebere zástup/zabanuje a hráče tak třeba neubráníme.

Prostě, definujte to přesně. Tak obecná definice, dávající možnost (ze strany supportu) "zničit" každý ZvD a tak třeba v důsledku i konto hráče /který si ho i např. platil/ , prostě do pravidel nepatří.

Turgone, mám pocit, že si myslíš, že nemáme nic jiného na práci, než likvidovat
hráče, či kmeny. Asi ti udělám prezentaci jak support funguje.
Samozřejmě že se neřídíme pouze tím co nám napíše majitel účtu.
Support se řídí pouze fakty a ne domněnkami.
Myslím, že se nad slunce jasné, co znamená zneužití účtu.
 

DeletedUser2029

Guest
§7
Bots a Skripty
...
• Je zakázáno vytvořit, nabízet nebo používat jakýkoliv druh nástroje, který automaticky odesílá informace z tvého účtu jinému účtu nebo v případě útoku nebo jiné události.
Doplňte tam ... "jiné události, události kterou nelze zjistit z veřejných dat."

Nepřesný příklad. Ten příklad, tak jak je napsán moc obecně, zakazuje něco co sami v pravidly povolujete "5) Je dovoleno automaticky používat námi poskytnutá herní data světů."
 

DeletedUser14411

Guest
No já teďka jak se seznamuji s lidmi a jezdím po návštěvách tak se od nich přihlašuji, ale nikdo neporušuje pravidla, protože to není déle jak tři dny chápu to dobře?
 

DeletedUser3219

Guest
Turgone, mám pocit, že si myslíš, že nemáme nic jiného na práci, než likvidovat
hráče, či kmeny. Asi ti udělám prezentaci jak support funguje.
Samozřejmě že se neřídíme pouze tím co nám napíše majitel účtu.
Support se řídí pouze fakty a ne domněnkami.
Myslím, že se nad slunce jasné, co znamená zneužití účtu.


Indigro, moc se omlouvám, ale musím oponovat. Je nečinnost zneužití účtu? Pokud ti dá někdo zástup, napíše, zítra jsem zpět (klasika) a ty za 2 týdny vyprázdnáíš jeho vesničky k převzetí a on se jak na potvoru vrátí a nelíbí se mu to...je to zneužití účtu?

Je předání několika vesnic nepříteli, jako výpalné, že už útočit nebude zneužitím účtu? Každý hrajeme hodně jinak tohle je opravdu velmi nebezpečné ustanovení, a těžko prokazatelné....
 

DeletedUser2029

Guest
Turgone, mám pocit, že si myslíš, že nemáme nic jiného na práci, než likvidovat
hráče, či kmeny. Asi ti udělám prezentaci jak support funguje.
Samozřejmě že se neřídíme pouze tím co nám napíše majitel účtu.
Support se řídí pouze fakty a ne domněnkami.
Myslím, že se nad slunce jasné, co znamená zneužití účtu.
Neboj, to si nemyslím.

Ale, jakmile někam vrazím prachy, tak se starám, aby pokud možno ani omylem jsem o ně nezaviněně nepřišel /bez náhrady/. Či nepřišel o možnost využít služby z nich placené. Zde, kdybych někomu dal zástup, tak ho - díky moc obecným pravidlům - můžete vlastně libovolně stornovat. A nebudu hrát ani já (budu mimo) ani zástupce.

Jedině proto, že nemám dlouhé zástupy mého konta (dokonce jsme možná zatím neměl žádný zástup mého konta), tak to nepovažuji ze tak "killer" jako mnou zmiňovaný "image hry".

Ale uvědomte si, že tímto moc obecným výrokem dáváme InnoGames právo vlastně stornovat libovolný ZvD. Ano, doufám, že toho nechcete "zneužívat". Zneužívat, He he. Vidíš, jak je nevhodná nekonkrétní definice, použitá i jen v textu. ;). Ale nelze takovou situaci vyloučit a Vy jí, naopak, nevhodnou nedostatečnou formulací ještě přivoláváte.
 

DeletedUser843

Guest
1. Pokud ti dá někdo zástup, napíše, zítra jsem zpět (klasika) a ty za 2 týdny vyprázdnáíš jeho vesničky k převzetí a on se jak na potvoru vrátí a nelíbí se mu to...je to zneužití účtu?

2. Je předání několika vesnic nepříteli, jako výpalné, že už útočit nebude zneužitím účtu?

Môj osobný názor

1. Ano je, pretože to nie je tvoj účet, je len v zástupe. Ak ti majiteľ vyslovene nedal inštrukcie, že rob si čo chceš, pre mna za mna daruj dediny, je všetko čo majiteľa účtu poškodí - zneužitie. Avšak samozrejme tam musí byť ten úmysel poškodiť:
"Zástupci, kteří úmyslně zničí nebo vážně poškodí účet, který zastupují, budou potrestáni."

2. Nie nie je, zo svojho účtu si rozdávaj dediny ako chceš, okrem toho vydieranie ak sa týka hry je povolené.

Zástup v dovolenke je len dočasný spôsob ako sa môžete postarať o účet iného hráča. Tým, že vám dá niekto zástup neznamená, že je ten účet váš. Nemôže byť nikdy, tým pádom sa k nemu nemôžte ani správať ako k vlastnému, robiť si tam čo chcete.
 

DeletedUser16067

Guest
Re...

Pokud si byl zablokován, tak pouze za porušení pravidel. Nebo máš pocit, že nemáme nic jiného na práci a baví nás se dohadovat?

Jednou mi byl bloknut účet za to, že jsem měl vesnici s názvem PRDELÁKOV což je pro mě ta malichernost a jednou, že jsem nabízel účet, který přestal hrát můj syn a já ho nechtěl kvůli pravidlům a i z časových důvodů a někdo to udal supportu...byl jsem bloknut a zkoumalo se zda není kradený... bylo zjištěno že je vše v pořádku... tedy trvám na své připomínce, že vše od supportu také není v pořádku... snažím se hrát fér...zdar:cool:
 

DeletedUser11947

Guest
Ahojky;

nikoho nebaví číst pořad dokola pravidla atp....spíš bys´měl (a)...zvýraznit jinou barvu, co je nové a "lepší".......někdy moc info unavuje a ztrácí podstatu věci...byť virtuální...

Můj názor...tak promiňte....


souhlasím, nechápu, proč to, co je v pravidlech nového, nezvýrazníte, stačí to napsat tučně...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru