• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Novinka Nový tutoriál

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Stateční dobrodruzi, pokorní rytíři! Myslíte si, že vaše herní strategie je v začátcích hry omezena? Myslíte, že úvodní dny ve hře zvládnete lépe, než vám radí úkolová řada tutoriálu? Nadešel čas se osvobodit ze sevření řetězů, které vás držely při zemi, roztáhnout křídla a následovat svoji vlastní cestu!

Nový tutoriálVážení hráči,

dlouhou dobu jsme pracovali na tom, abychom úvodní herní tutoriál udělali zábavnější, zajímavější a hlavně využitelnější. Konečně je to tady a my vám tak s radostí můžeme oznámit, že Nový tutoriál poprvé otestujeme na novém světě (Svět 77) a od příštího světa bude nastavován na všechny následující světy!

Hlavní úkoly

Hlavní úkoly budou obsahovat všechny základní úkoly, na které jste z běžného tutoriálu zvyklí a které není možné kategorizovat do ostatních úkolových sekcí událostí, kmenů či mentorů. Největší změnou je to, že budete moci plnit více úkolů najednou, z nichž každý má svůj postupový systém. Časy, kdy jste museli splnit nejprve jeden úkol, než jste dostali druhý, jsou pryč! Samozřejmě, i nadále budou existovat úkolové řady, ale nově jich bude běžet více současně, než doposud.

Main Quests.png


Kmenové úkoly

Kmenové úkoly se resetují každý týden a umožní vám získat nejen odměny za jejich dokončení, ale také vám zvýší reputaci a prestiž vašeho kmene, takže můžete s ostatními soukmenovci společně dosahovat vyšších cílů a sledovat svůj individuální postup a úspěchy! Tak vzhůru za vítězstvím!
1620430275554.png


Úkoly události

Pokud ve hře běží nějaká událost, objeví se okno pro úkoly události. Úkoly budou stejné, jako doposud, jen se přizpůsobí novému vzhledu. Na rozdíl od hlavních úkolů zde nebude zpravidla existovat více úkolových řad, ale nový úkol se vám zobrazí až po dosažení úkolu předešlého. Pokud tak máte úkol na dosažení určité pozice, např. 100 - 50 - 25 - 10, první úkol se vám dokončí, jakmile dosáhnete 100. pozice, druhý po dosažení 50. pozice atd. V některých případech určitých událostí se může stát, že vám poběží i více úkolových řad najednou.

Event Quests.png


Úkoly mentora

Systém mentorů a učňů najde v novém tutoriálu také své místo. Budou zde zobrazeny všechny úkoly od vašeho mentora, tak jak je bylo možné nastavit doposud, jen jsme je vzhledem implementovali do nového systému, aby vše bylo na jednom místě!

Okno s odměnami

Největším vylepšením celého nového tutoriálu je přidání okna s odměnami. Starý tutoriál hráče velice omezoval v tom co mohou postavit, protože pokud jste chtěli získat ihned zdroje za splnění úkolu, museli jste stavět budovy přesně tak, jak vám tutoriál říkal. Zkušené hráče to však mohlo určitým způsobem omezovat! Nově získáte suroviny za postavení a vylepšení každé budovy (pozor, pokud budovu zbouráte či vám ji zbourá nepřítel, podruhé za její vylepšení odměnu nezískáte).

Za dokončení každého stupně každé budovy tak získáte určité množství surovin zpět. Existují dvě pravidla, která určují výši odměny. První je nastavené minimální předem definované množství surovin (pro každou surovinu může být rozdílné) a druhým pravidlem je % množství nákladů na výstavbu. Získáte vždy tu částku, která je vyšší. Dávejte si jen pozor, pokud zadáte do stavební fronty více, než 5 budov, odměna nebude počítat s dodatečnými náklady na další budovy do stavební řady.

Máte-li více vesnic, odměny obdržíte vždy v aktuálně otevřené vesnici. Pokud nebude ve vašem skladu dostatek místa pro vyzvednutí odměny, budete na to upozorněni, abyste zbytečně o své suroviny nepřišli. Obecně lze říct, že splnění úkolu neznamená automatické získání odměny, ale pouze její odemknutí v okně pro odměny, kde si ji hráč může vyzvednout kdykoliv uzná za vhodné.

1620430443827.png


Vaše nápady?

Jelikož nový tutoriál nebyl ještě spuštěn na všech jazykových verzích, naše verze patří k pilotním verzím, kde bude tutoriál spuštěn, chceme využít vaši zpětnou vazbu k tomu, jak nový tutoriál ještě vylepšit. Neváhejte a sdělte nám vaši zpětnou vazbu, kterou velice rádi předáme vývojářům hry!

Váš DK Tým
 
Naposledy upraveno:
Nahoru