• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Novinka?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Zdravím prolistoval sem jiné verze Tribal Wars a na co sem narazil ..

Ono se dá zrušit uplně učet ?

Viz. Odkaz

http://goodbye.innogames.com/login

Jaktože to nemáme uložené i na svých DK ?

Tohle sem našel Tribal Wars .org
 

DeletedUser31120

Guest
Asi sem byl trochu líný to hledat ježiš :D

Můžete zamčit :D
 

DeletedUser

Guest
:), někdy jsou infa docela schovaný.. Já třeba teprv před pár měsíci zjistila, že už jde převádět pb mezi světy(ikdyž na daným světě cílový účet nehraje) - docela by mě zajímalo, odkdy to jde:).
 

DeletedUser31120

Guest
Prémiové body jsou pro daný celý účet takže cílový hráč nemusí hrát na žádném světě a prémiové body odeslat můžeš to už tu je pár let ... ;)
 

DeletedUser

Guest
.. hráč X hraje na 9, a může poslat z 9 body hráči Y, co hraje na 20? Je to možný, že už je to tak dlouho.. (když něco nejde, tak Tě nenapadne, že to najednou jde:))
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nevím, už pár let dělám kmenového bankéře a nesetkal jsem se s tím, že by to někdy nešlo. Však si vezmi, že dost hráčů hraje - co svět, to jiný nick - přeci by si nekupovali body na každý nick zvlášť, to by se jim to pěkně prodražovalo.
 

DeletedUser33829

Guest
Objevili jste Ameriku, jo? Ale stačilo kouknout sem - http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?22007-Kompletní-smazání-účtu - jsem to tam dal, abyste to nemuseli hledat v diskusi a jak vidím, stejně jste nenašli. Hmmmm ...:scratch

To se pleteš, já ten odkaz sem dával právě z této sekce otázky a odpovědi, protože se na to před rokem tady ptal Ritier Alex a odpovídal mu Linteo a mimochodem v létě to ještě fungovalo, takže žádnou Ameriku jsem neobjevil, to jsi se spletl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru